Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyi az esélye hogy ha most...

Mennyi az esélye hogy ha most elutasítok egy fiút akkor azt valamikor megbánom majd? Történt már veletek ilyen? 17/L

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
nem sok. majd találsz jobbat:)
2014. aug. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ha most valamiért el akarod utasítani, annak oka van, így biztosan nem fogod megbánni.
2014. aug. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyszer megbánta egy lány, hogy elutasított... De akkor már késő volt. Egyébként nagyon ritka az ilyen.
2014. aug. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor lehetséges, hogy megbánd, amikor később lesz más, de rájössz, hogy talán mégis azt a másikat kellett volna választani, mert nem találtál mégsem jobbat. :) Egyesekkel előfordul, míg másokkal nem. Neked kell mérlegelni, hogy milyen az illető.
2014. aug. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bőven megvan az esély hogy megbánod.
2014. aug. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért akarod elutasítani?
2014. aug. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%.. vagy igen, vagy nem. Milliószor történt meg az emberiség történetében, úgyhogy veled is megtörténhet.
2014. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Velem történt...:/ Elutasítottam mert nem tetszett aztán így kb. fél év után rájöttem, hogy nem is volt annyira rossz mint aminek akkor láttam.
2014. aug. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rossz volt a felhozatal mi? :-)
2014. aug. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Velem tortent. Mas tetszett, ezert elutasitottam, de felajanlottam, hogy baratkozhatunk. Egy darabig meg tetszettem neki, aztan lett mas akire total feltekeny voltam. Utana vele vege lett, eltelt fel ev es bevallotta, hogy nem csak a legjobb baratjakent tekint ram, szerelmes belem. En akkor is elutasitottam, holott szerettem, de feltem attol h elromlik a baratsagunk, feltem belevagni egy kapcsolatba, mert meg nem jartam senkivel. O borzaszto banatos volt, kert egy hetet, hogy ne keressuk egymast, es azalatt reszegen osszekeveredett egy lannyal, akinek.szinten szerelmi banata volt. Azota is egyutt vannak, en meg mindennap egy kicsit belehalok. A lany utal engem, es azon dolgozik, hogy lassan mar szoba se allunk a fiuval. En basztam el, ketszer is. De nagyon szar.
2014. aug. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!