Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miert nem találkok párt...

Miert nem találkok párt magamnak? (meleg vagyok)

Figyelt kérdés
16éves vagyok, elvileg nemis nezek ki rosszul.jófej is vagyok sokmindent szereretek csinálni... mégsincs egy normális, cuki fiu az eletemben:( hol ismerkedjek? hogy megtaláljam az igazit?

2014. aug. 4. 21:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én itt már hallottam csodákat, talán Neked is lesz benne részed! :))

Sok sikert..

2014. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Ismersz egyáltalán más melegeket? Mert szerintem hetoroknál nem kéne próbálkoznod.
2014. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Ezért.Mert meleg vagy...
2014. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
igen, már egy éve legalább ismerkedem itt az interneten, de csak nyomikat fogok ki:(( heterokkal sose kezdenek ki:D annak ugy mi ertelme lenne?
2014. aug. 4. 21:34
 5/18 anonim ***** válasza:
Talán pont azért nem sikerül, mert nagyon akarod..."Amikor valamire kétségbe esetten vágysz(telefon hívást, lehetőséget,bármit) AKKOR NEGATÍV ENERGIÁT TEREMTESZ MAGAD KÖRÜL, AMELY MEGAKADÁLYOZZA, HOGY MEGTÖRTÉNJEN AZ, AMIT KÉTSÉGBEESETTEN AKARSZ!" Amikor veszettűl fontos valami-ha érzelmileg túlságosan ragaszkodunk valamihez-akkor gátoljuk azt! Mi az érem másik oldala?LAZÍTS egy kicsit és sikerülni fog!" Adrew Matthews - Hallgass a szívedre ->ajánlom figyelmedbe a könyvet! :-) Számomra éppen akkor hozta a kapcsolatot az élet amikor már tényleg nem akartam...
2014. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
okes:) akkor lazitok:33
2014. aug. 4. 22:51
 7/18 petike30 ***** válasza:
Szerinte azért nehéz it keresgélni mert legtöbb kamus hazug de nemcsak itt màsholis ez van szànalmasak
2014. aug. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Merre laksz?

16/f/m

2014. aug. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
pest megye:D
2014. aug. 5. 10:13
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent nalad a cuki, es mit jelent a nyomi, ird le milyen fiut keresel :-)
2014. aug. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!