Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet oka az a csajoknál való...

Lehet oka az a csajoknál való eddigi sikertelenségemnek, hogy nővérem van, akivel csomót veszekedtünk és megtanultam haragudni a lányokra, meg veszekedni velük?

Figyelt kérdés
Engem egy csaj sokkal jobban fel tud idegesíteni, mint egy fiú. Valószínűleg azért, mert mindig az az érzésem, ha beszól, hogy felém akar kerekedni, mint ahogy anno a nővérem, és ezért kétszeres dühvel támadok vissza. Nem olyan vagyok, mint az olyan fiúk, akik amolyan elnéző türelemmel viselkednek a lányokkal, tudva, hogy ők olyan érthetetlenek, de semmi gond, hisz majd megbékélnek. Meg vannak olyanok, akik azt mondják, hogy "ők a női nem nagy hódolói". A f@$zt. Én meg pontosan tudom, milyen idegesítő és kétszínű tud lenni egy lány, meg milyen ügyesen és hidegen tudnak gyötörni a maguk módján. Ha nem lennének azok a biológiai adottságaim, amik, soha feléjük se néznék.
2014. aug. 11. 00:00
 1/2 Fényember ***** válasza:

Igen, lehet az oka :/

De figyelj, nem minden lány olyan mint a nővéred, adj nekik esélyt. Persze értem én hogy ebben nőttél fel, és ez beléd égett, még is, kerekedj felül ezeken az érzelmeiden. Persze csak olyan miatt aki ezt meg is érdemli. :)

2014. aug. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezek nem pusztán érzelmek, hanem hozzáállás. Én valahogy nem érzem magam sokkal erősebbnek a nőknél, és ezért úgy érzem, képesek bántani, és ilyenkor sokkal agresszívebb vagyok, mint indokolt lenne. Egyébként meg rettenetesen tudom utálni őket az irracionalitásuk meg a képmutatásuk miatt. Sokkal, de sokkal több keserűséget okoztak nekem, mint örömöt. Ha nem lennének lányok, könnyen lehet, hogy már egy tök kiegyensúlyozott, sikeres fiatal lennék, akinek jó az önbizalma.
2014. aug. 11. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!