Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A társkereső oldalakon a...

A társkereső oldalakon a bemutatkozás és az adatlap érdekel valakit vagy csak a képek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 11:07
 1/6 A kérdező kommentje:
20F
2014. aug. 11. 11:07
 2/6 anonim ***** válasza:
én mind2-t néztem...először elolvastam a szöveget meg a jellemzéseket...akiknek írtam még az adatlapomat se nézték meg, sem képet sem szöveget, csak szimplán nem válaszoltak :D
2014. aug. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak a képek.


Írtam magamnak egy nagyon zsír bemutatkozást,erre semmi.


De olyan is volt benne a végén,hogy ha likolsz akkor automatikusan megjelenik a bankszámlámon található összeg erre jön 1 nap alatt 40 like,meg csomó szídás.


Képet viszont én nem teszek fől,sehova nem adom ki magam holmi netes csajoknak,egészet csak viccnek szántam,de bejött.


Olyan képet tegyél fől ami mutatja,hogy életvidám vagy. :)

2014. aug. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenki lesz**arja mit írsz. Ha nem tetszel a másiknak akkor írhatsz te bármit nem lesz érdekes.
2014. aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fura kérdés, én egy társkeresőn a képek alapján döntenék, de pl. a mostani barátom nem egy James McAvoy, inkább csak egy átlagos srác, mégis odavagyok érte. Szóval valószínűleg az életben több esélye van az átlagos srácoknak, mert ott meg is akarhatják őket ismerni. A társkeresőn meg csak lapoznak a rengeteg lehetőség között...
2014. aug. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem nagyon is! Elég unalmasnak és fantáziátlannak találom azt, aki nem képes oda magáról írni, vagy ha nem akar magáról, akkor valami tetszetőset, párbeszédre csábítót írni...


És a képek?

Nos ha vannak, akkor az ember nyilván megnézni, és hunyja be a szemét. És ha kép alapján látszik, hogy nem az esetem, taszít, akkor bármilyen érdekes és vonzó is lehet a szövege, igyekszem nem sokat reagálni rá, hanem rögtön leépíteni, mert nem vagyok az a fajta, aki játszadozik másokkal.

Ha viszont kép alapján tetszik, és ott az érdekes szöveg, akkor könnyebb az ismerkedés!

Ha tetszik és nincs szöveg, akkor rizikósabb, bizalmatlanságot ébreszt bennem, és ha írt más hasonlóan tetszetős érdekesebb szöveggel, akkor lehet ő lesz akinek előbb írok.


Ha érdekes és szimpatikus a szövege és a paraméterei, akkor kép nélkül is szívesen visszaírok neki, ha van levelem...


Nálam spec. egy internetes társkeresőn nem a fotó az elsődleges. Már csak azért is nem, mert sokszor nem a valóságot ábrázolják. Rólam is vannak jobb képek, rosszabbak is, de egyiken sem olyan vagyok mint élőben. Ki tudja, hogy más is mennyire fotogén vagy van-e olyan képe, ami valóban a valóságot sugallja?

Fotót lehet később is küldeni, de amúgy is a személyes találkozó a döntő.

Viszont egy csomó dolgot egyeztetni lehet írásban, fotó nélkül is, már néhány mondatból el lehet dönteni, ha valaki nagyon nem nekünk való. Vagy ha nagyon bejön és esélyes... Ehhez persze mindig őszinte irományok kellenek, és nem sablonszerű önfényezések.

2014. aug. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!