Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mostanában a fiúk miért nem...

Mostanában a fiúk miért nem szólítják le a lányokat az utcán vagy bárhol ha szimpatikusak nekik?

Figyelt kérdés
Mostanában azt veszem észre hogy egy csajnak majdhogy nem meztelennek kell lennie hogy pár vadbarom srác oda menjen hozzá és közöljék hogy jó csaj szerintem ez baj egy visszafogottabb lányhoz miért nem mennek oda a normálisabb fiúk??Szerintem az olyan cuki lenne én minden fiút csak biztatni tudok hogy ismerkedjen így:D

2014. aug. 11. 14:08
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Á nem. Csak 27 vagyok.


Neked meg egy 10 éves csajhoz képest eléggé fejlett az íráskézséged, és a fogalmazási stílusod is, szal sztem olyan 20 körül lehetsz. Szóval? Randizunk?

2014. aug. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm bóknak veszem hogy 20 körülinek nézel amúgy akkorát nem tévedtél 17 vagyok:D de az isten háta mögött lakom amúgy is úgyhogy nagyon elvetemült lennél ha tényleg beakarnád váltani az ígéreted:D
2014. aug. 11. 18:16
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nincs jó véleményem erről az ügyről:


"azt veszem észre hogy egy csajnak majdhogynem meztelennek kell lennie hogy pár vadbarom srác oda menjen hozzá és közöljék hogy jó csaj"


Igen azokhoz mennek oda mert úgy gondolják, azért is öltözött úgy a csaj, hogy nyilván tetszeni akar másoknak. És gondolják, akkor vevő az ilyen hogyismondjam... bókokra a csaj.

Meg azt hiszik, a csaj is akkora észlény, hogy egyből benne lenne, hogy ő lenne benne. :)



"egy visszafogottabb lányhoz miért nem mennek oda a normálisabb fiúk??"


Három ilyen esetnek voltam a szemtanúja, amikor is a visszafogottabb lányhoz ment oda a normálisabb fiú. A lány normálisan fel volt öltözve és a fiú is értelmesen nézett ki. És amikor megszólította a lányt, az egyből vadbarommá változott. Ebből két eset egy buszon, a harmadik egy villamosmegállóban történt.

És nem hiszem, hogy ezek a fiúk azért mentek oda, mert élvezik a nyilvános megszégyenítést, meg azt, hogy minden mafla fej őket bámulja kidülledt szemekkel.



Mindezeken felül hol van olyan lány, akin látszik, hogy oda lehetne menni hozzá?

Hiszen mindnek -tisztelet a kivételnek- óvodás koruktól ott virít az ujján a jegygyűrű.

És azért nem mindenki olyan tökös, hogy szét akarna rombolni egy már működő kapcsolatot.


A mai világban meg már minden lehetséges...

Ha hozzám jön oda egy lány, akkor én biztos nem fogom "leégetni" mások előtt.

És volt is rá néhány példa, hogy odajött hozzám egy lány. Csak tudnám mi késztette őket erre.

Ja, de tudom: Csak szerették valakinek kibeszélni a gondjukat/bajukat.

Egy eset volt, amikor megköszöntem a lehetőséget és arrébb mentem, amikor a csaj szája eszméletlen BÜDÖS volt.



De azért minden korosztálynak a nevében, köszönöm a biztatást! :)

És azt, hogy nem fordítjátok el az arcotokat fintorogva, amikor rátok nézünk! ;)

2014. aug. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

17? Most megyek nyaralni a hétvégén. Nem jössz velem?

Az isten hátamögött? Hol laksz mennyországban?:-)

Amnyira nem lehetsz messze... :D

2014. aug. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Az álom szép Szabolcs megyében élem angyali életem de nem ajánlom nyaraláshoz itt nincs semmi látnivaló:D
2014. aug. 11. 19:55
 36/38 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én gyakran szoktam idegen lányokkal ismerkedni, és kapcsolatom is született belőle. Bár az is igaz hogy tinilányokat szolítottam meg és nekik nagyon tetszett. Viszont azt már nem tudom, hogy egy huszonéves nő hogy reagálna rá. Mert a tinilányoknak nincs sok dolguk. Ők még tanulnak, lazulnak. Egy huszonéves nő pedig már dolgozik, egyedül él, megvannak a saját problémái. A kérdezőnek is nyilván azért tetszik, mert még csak 17 éves. :D

16F

2014. aug. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Úgy értettem te, gyere el velem pécsre nyarlni. ;)

De oké, ha nem hát nem :-)

2014. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

"Ticonderoga


A van barátom egy lekoptató szöveg. Furcsa mód minden lánynak van barátja akivel ismerkedni próbálnának a férfiak..."


Szerencsére nem lekoptató szöveg, mert miután leszólítok valakit, általában ugyebár már a nevét is megkérdezem. Facen szoktam megnézni a profilját, hogy tényleg van-e barátja, puszta kíváncsiságból, de eddig aki ezt mondta, annak tényleg volt barátja. :)

2014. aug. 12. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!