Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mostanában a fiúk miért nem...

Mostanában a fiúk miért nem szólítják le a lányokat az utcán vagy bárhol ha szimpatikusak nekik?

Figyelt kérdés
Mostanában azt veszem észre hogy egy csajnak majdhogy nem meztelennek kell lennie hogy pár vadbarom srác oda menjen hozzá és közöljék hogy jó csaj szerintem ez baj egy visszafogottabb lányhoz miért nem mennek oda a normálisabb fiúk??Szerintem az olyan cuki lenne én minden fiút csak biztatni tudok hogy ismerkedjen így:D

2014. aug. 11. 14:08
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Mert semmi értelme nincsen,anélkül is kapok elég megalázást és szemétséget,nincs szükségem még többre.
2014. aug. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Persze valamennyire igazatok van.Lehet régimódi vagyok ilyen téren de szerintem a pasinak kell kezdeményezni:D
2014. aug. 11. 15:01
 23/38 anonim ***** válasza:

Áh ez nem régimódiság, nem is lenne ezzel semmi baj, csak mint mondtam nincsen sok értelme. Sietnek az emberek, mostanság egyre gyakoribb pl ha dolgozni akarsz akkor nagy távolságot is meg kell néhány esetben tenni. Meg egyre gyakoribb tényleg, hogy elküldik az embert a halál fszába ha lép. Mert sok esetben a csaj se kifejezetten várakozik arra, hogy leszólítsák.


Egy a lényeg, a lehetőség nem éri meg a fáradtságot.


Olyan helyzetben meg ne akarj lenni, mint azok a csajok akiket megemlítettél, mert ismerek szép csajt, és őt állandóan leszólítgatják, és akik teszik azok mind vadbarmok, ahogy írtam. A csaj azt se tudja hogyan rejtse magát, hogy békénhagyják.

2014. aug. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert úgyis kiröhögnének, elküldenének melegebb éghajlatra. Az meg nem hiányzik az amúgy is kevés önbizalmamnak...
2014. aug. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Én le szoktam szólítani a lányokat az utcán, az más kérdés, hogy hány nap kell hozzá, mire elszánom magam. :) Sajna mindig olyat sikerül választanom, akinek van barátja. :/


28/F

2014. aug. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Ticonderoga


A van barátom egy lekoptató szöveg. Furcsa mód minden lánynak van barátja akivel ismerkedni próbálnának a férfiak...

2014. aug. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
jaj milyen pesszimista emberek vannak itt halljátok:D
2014. aug. 11. 15:36
 28/38 anonim ***** válasza:
Egyébként ez halál komoly. Lehet, hogy van, akinek tényleg van barátja, de a többségnél ez lekoptató duma. Ezt nekem már lányok is mondták.
2014. aug. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

És de ha egyszer így van. ;)


Különben os a 18-100+ -as korosztály ugyanarra a csajra pályázik így ha azt nézed nem is olyan nehéz elképzelni. Meg vannak csajok akik házasok, vannak csajok akik szexkapcsolatban vannak, vannak akik ilyen megcsalás témában vannak benne, illetve vannak csajok, akiknek tényleg pasijuk van.


Szóval felteszi magának az ember a kérdést, vajon megéri e.

De ha gondolod akkor randizhatunk. Vedd úgy hogy leszólítottalak! Nos mit lépsz? :-)

2014. aug. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Ez teljesen más mert mi van ha én egy 10 éves fruska vagyok te pedig egy 50 éves pedofil:D
2014. aug. 11. 16:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!