Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mostanában a fiúk miért nem...

Mostanában a fiúk miért nem szólítják le a lányokat az utcán vagy bárhol ha szimpatikusak nekik?

Figyelt kérdés
Mostanában azt veszem észre hogy egy csajnak majdhogy nem meztelennek kell lennie hogy pár vadbarom srác oda menjen hozzá és közöljék hogy jó csaj szerintem ez baj egy visszafogottabb lányhoz miért nem mennek oda a normálisabb fiúk??Szerintem az olyan cuki lenne én minden fiút csak biztatni tudok hogy ismerkedjen így:D

2014. aug. 11. 14:08
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
jó persze szólítottak már engem is le csak az ilyen normálatlanabb fajtából amiből köszönöm nem kérek:D
2014. aug. 11. 14:16
 12/38 anonim ***** válasza:
Párszor próbáltam, de volt, hogy meg se állt, pironkodott és elsietett. Volt aki kedves volt, de inkább a rossz élmények maradtak meg, mint sem a jók.
2014. aug. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
A legtöbb lány/nő szerintem hülyének nézné az ipsét, aki odamegy hozzá. Vagy azt hinné, hogy el akar neki adni valamit, kirabolni, megerőszakolni stb.
2014. aug. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

az én leszólítom normális volt :)

10es voltam.

2014. aug. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesnek tartom. Ha képtelen a szemembe nézni, sőt még látványosan elfordítja a fejét akkor ugyan miért szólítsam le?
2014. aug. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Mert sietnek valahova, ert kapcsolatban vannak, mert el vannak küldva a jó édes anyukájukba ha megteszik.


Egyébként pont rátapintottál a lényegre, egy pár vadbarom megy csak oda. A többi másképpen intézi a dolgokat.


Tegye fel a kezét lányok aki reális scenáriónak tartja egyébként azt, hogy igent mond, ha egy átlagos srác odajönne hozzájuk, hogy "Te szia, nagyon tetszel volna kedved meginni valamit és beszélgetni?"

2014. aug. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Nem kell meztelennek lennie, de azért egy mosoly vagy valami nem ártana. Egyébként sem olyan könnyű csak úgy odamenni valakihez az utcán, aztán előállni olyan ismerkedős szöveggel, ami nem totál gáz.
2014. aug. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
61%
Mert a nők nagy része beképzelt.
2014. aug. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
65%

Férfi és a nők közötti különbség:


1. ha a nő megy oda a férfihez, a férfi sokkal nyitottabb az ismerkedésre, a beszélgetésre, és nagyobb eséllyel még akár kapcsolat is kerekedhet a bátor kezdeményezésből,


2. ha a férfi megy oda a nőhöz, a nő vagy foglalt, vagy elfoglalt, vagy gondterhelt, vagy csak egyszerűen a háta közepére sem kíván abban a pillanatban egy férfit, szóval a nők kevésbé nyitottak az ismerkedésre, és ezekből a szituációkból kerekedik odáig a dolog, hogy a nő lenézi a férfit, fejvesztve szalad a barátnőihez, hogy már megint bepróbálkozott egy farok nála, s majd jól kivesézve együtt jó alaposan kiröhögik a férfit.


Tessék elgondolkodni, hogy tényleg így van-e, ahogy leírtam...

2014. aug. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
hát... én kicsit félek, bevallom. :D bár van egy lány, akit már többször láttam az utcán az utóbbi hetekben, következő alkalommal lehet, hogy végre alakítok valamit. :D
2014. aug. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!