Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Soha többé nem foglalkozni a...

Soha többé nem foglalkozni a nővel, vagy még kitartani? Melyik a jobb, miután elutasított?

Figyelt kérdés

El lettem utasitva 2x is, és most mással jár, az egész nagyjából félévig tartott. Igazi fiú-lány barátság, ahol a fiú többet akar - korszak.


A szivem azt mondja (40%): ne add fel, persze ne bomlaszd szét a kapcsolatát, de maradj neki barát, törődj vele


Az agyam viszont (60%): miután elküldött egyszer, majd másodszor, akkoris ott voltál mellette. Sz.ard le, ezt diktálja a beléd kódolt biológia, ne lökd el, de ne keresd, majd észreveszi a hiányodat.


Igazából nem tudom, melyik a helyes lépés.


2014. aug. 14. 01:07
 1/9 A kérdező kommentje:
... mert kitartani tovább minek, ezt csináltam végig. Ha meg lefosom, akkor félek, HÁTHA ha csoda történne, még azt az egy ezrelék esélyt is elrontom...
2014. aug. 14. 01:08
 2/9 anonim ***** válasza:
A józan paraszti ész meg azt mondja, hogy nem fogja érezni a hiányodat, mert a nők kihasználják a kedvességet, jóságot. Szóval kulázd le!
2014. aug. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Saját keserű tapasztalataimból azt mondanám, hallgass az agyadra.
2014. aug. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Hero of Oakvale válasza:
a 2 már sok szerintem, mindenkinek jár egy második esély, de 3.már nem feltétlenül, értem ezalatt azt, hogy ha visszafogad mert szakít a jelenlegi pasijával, akkor az nem olyan lenne, mintha téged csak azért fogadott vissza mert épp nincs más neki? ( lehet hülyeséget beszélek, bocs már késő van xD )
2014. aug. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nyilván lefosom. Tehát csak magamat vágom szájba, ha továbbra is ott lihegek - csak félek, hogy ettől megharagszik rám, leír.
2014. aug. 14. 01:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Miután 2x visszautasított, mit szeretnél még? :)) Meg is magyarázta, hogy miért nem? De nagy a valószínűsége annak, hogy később se akarja.
2014. aug. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem minden férfinak meg kell-ene tanulnia, hogy másodszorra a világ legszebb nőjét sem hívjuk el, ha először nemet mondott és utána már nem barátkozunk a nővel! régen ezt én sem tudtam, kétszer bele is estem ebbe a hibába, de mára már megtanultam a leckét! a szóban forgó csajt felejtsd el, ne keresd, ne gondolj rá, töröld facebookról, töröld a számát, tény úgy mintha nem is létezne. ha látod köszönj és menj tovább!
2014. aug. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Meg is magyarázta, hogy miért nem?"


meg, hogyne. Senkit nem akar, szabadon most tök jó (de másodjára könnyes szemekkel pislogott).

2014. aug. 14. 21:37
 9/9 anonim ***** válasza:
az kamu szöveg! a valós ok az, hogy egyszerűen nem kellesz neki. hidd el, ha egy számára igazán vonzó férfi udvarolna neki akkor 1 óra múlva pucsítana. ez a duma tipikus csajos lekoptató standard szöveg. így nekik egyszerűbb. ha kicsi eszed is van akkor soha többet nem hívsz el kétszer egyetlen egy csajt sem! ezt a mostanit pedig ku*rva gyorsan felejtsd el!
2014. aug. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!