Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Mit gondoltok arról a...

Fiúk! Mit gondoltok arról a lányról, aki ha valahova egyedül megy, akkor kést visz magával (persze csak önvédelem céljából)?

Figyelt kérdés
2014. aug. 26. 18:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
9-es egyrészt önvédelemről van szó és nem lopásról. A másik ha meglök, vaginán rúg utána fejedbe ver akkor te magad ejted el a kést. Hogy az első ütést megelőzd nem vagy te Bruce Lee:D
2014. aug. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
11-es 9-es vagyok nincs vaginám és ez képtelenség... semmi bajod nem lesz ha fejbeüt vagy meglök inkább elesek de a bökő még kezemben van... max akkor ejteném el ha boxerrel olyat ütne hogy elájulok... de annak is kevés az esélye
2014. aug. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Ja és vagy olyan hülye, hogy kiheréled saját magad, ha már nincs vaginád. Ember, ha valaki kést szegezz rám akkor nem ijedek be!!
2014. aug. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

[link]


Ha valaki egy ilyen kardtól nem fél akkor egy kis bicskától szerinted fog? Nem mindenki nyuszi muszi mint te...

2014. aug. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
Elég ostoba vagy hogy nem tiszteled a bökőt... egészen addig ilyen nagy lesz a pofád amíg nem kapsz 1 szúrást bordák közé.... akkor majd meglátod hogy akinél bökő van azzal ne vagánykodj... a taxis azért nem félt mert tudta hogy a maffiás nem fogja megszúrni...de te az első szúrás után már kidőlnél
2014. aug. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
Mert a nagy szád alapján még nem kaptál szúrást... de ha egyet kapnál.. csak egyet akkor már nem lenne nagy szád. Egyébként szeretem a szájkaratésokat :D valóságban is csak az első szúrásig játszanák magukat.. utána meg má mingyá sírnának sünöknek hogy:jaj rendőrbácsi belém vágták a bökőt és össze p**áltam magam :)
2014. aug. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Persze én meg állok mint a faszobor mi? Na hagyj a hülyeségeddel kis fosos gyerek. Az dumál akinek akkor nagy a szája mikor kés van a kezében? Sípcsonton rúglak, hogy megtud milyen érzés és aztán megragadom a csuklód aztán orron fejellek azt megtudod mire volt jó a bökőd.
2014. aug. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Na de ideges valaki... kés nélkül is széttépnélek de kés ellen esélytelen vagy... csak a szád nagy akármelyik haverom megverne téged.. de bökő ellen esélyed sincs mire 1 et pisolgsz már kezedben a beled... szóval ne játszd magad mert bökővel és bökő nélkül is gyenge vagy.. esélyed sem lenne ha megtámadnáak
2014. aug. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Ilyen hülyeségen kell most veszekedni?Itt oljtátok egymást,neten keresztül,élőben kell veszekedni,itt könnyű fenyegetőzni..


Kérdező,én lányként nem tudom mit vinnék magammal,paprikaszprét,esetleg én is inkább sokkolót..de kést?!Kiveszi egyből a kezemből valai,nem vagyok én hentes sem egy nagy darab hogy megvédjeem magam rendesen.

Praktikusabb kell,ami gyorsan csinál valami rosszat,pl a szpré ha a szemébe fújod..a sokkolót meg csak odanyomod és fekszik is,de nem hal bele..

2014. aug. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
19-es magad dolgával törődj... és a spray-t nem tudja kikapni a kezedből?sz@@t se ér és ha kicsit tanulnál biológiát tudnád hova kell szúrni... a sokkoló meg illegális kivéve szabvány sokkoló amivel csak legyeket lehet grillezni
2014. aug. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!