Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerőseim ismerőse bejelölt...

Ismerőseim ismerőse bejelölt a Facebookon. Egy nő. Nem emlékszem rá. Neked mi a véleményed róla? (fürdőruhás képpel! )

Figyelt kérdés

Te visszajelölnéd?

Ha igen,miért?

Ha nem, miért?



2014. aug. 29. 10:27
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

1-nem vagyok fenn facebookon!

2-nem ismerem,miért jelölném vissza,hogy több legyen az "ismerősöm"?!

3-Az,hogy (fürdőruhás képpel) van fenn,ez most min változtat?!Felőlem lehet fejen állva is,nem jelölöm vissza,ha életemben egyszer sem beszéltem még vele.

2014. aug. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy ez a profilképe és igazából az egyetlen képe.
2014. aug. 29. 10:35
 13/34 anonim ***** válasza:
Gondolj bele mit fog kezdeni a kedves néni, ha megszünik számára az apanázs a mú cickóihoz, és egyéb szépészeti beavatkozásaihoz:D és abba is gondolj bele, hogy te leszel a következő, akinek mindezt ki kell melóznia és tejelnie kell a néninek:DD
2014. aug. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:
ez a hölgy így ránézésre, bizonyos ellenszolgáltatások fejében bármire hajlandó. De ellenszolgáltatások nélkül úgy igazán semmire. :D
2014. aug. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
13 És ha még ezek után a gondolatok után is megakarod d..gni, akkkor megérdemled a sorsod:xDD
2014. aug. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Nem akarom megdugni, kérem szépen. Nagycsaládom van.
2014. aug. 29. 10:39
 17/34 anonim ***** válasza:
16 Nagycsalád nem akadály, az ilyen nőcinek, főleg mikor jelentősen korosodni kezd:DD
2014. aug. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Azért kérdezd már meg honnan vette a fürdőruháját, nagyon jó szine van, én is vennék ilyet.
2014. aug. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Az én válaszom az volt, hogy elutasítottam a következő okokból:


- nem is merem

- egy fürdőruhás, elfogadható testre nem fogok így rágerjedni

- hogy néz már az ki, hogy valaki egy ilyen képpel vágódjon be másoknál? Normális ember nem rak fel meztelen képet önmagáról.

- a cickói szilikonok, tele van a teste piercinggel és még ott is látszik, ahol nem láthatnánk!

- nem akarom magam égetni senki előtt, hogy ilyen ismerőseim vannak

2014. aug. 29. 10:44
 20/34 A kérdező kommentje:
- bocsánat: nem ismerem
2014. aug. 29. 10:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!