Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerőseim ismerőse bejelölt...

Ismerőseim ismerőse bejelölt a Facebookon. Egy nő. Nem emlékszem rá. Neked mi a véleményed róla? (fürdőruhás képpel! )

Figyelt kérdés

Te visszajelölnéd?

Ha igen,miért?

Ha nem, miért?



2014. aug. 29. 10:27
1 2 3 4
 31/34 pinkpancser ***** válasza:
73%
Ha a kérdés komoly, akkor tuti valamelyik haver akar szívatni :)
2014. aug. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Igazából ez engem nem érdekel. Elutasítottam és kész. Csak érdekelt, hogy más hogyan látja. Azt gondoltam és láttam is itt, hogy az jó pár egyből rágerjed, mert meztelen, jó alakú csajszi. De mint írtam, ettől én nem vagyok elájulva és éppen ennek negatív mivoltát akartam kihozni belőle. :)

De azt is látom, nem vagyok egyedül ezzel a válasszal.

2014. aug. 29. 11:58
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
30 Neked egy hatalmas piros pont jár:D Végre jó tudni, hogy a korcs világunkban van még olyan pasi aki nem lohol az altája miatt, és hogy ehhez még esze is legyen, az ritka:DD
2014. aug. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
73%
Igazság szerint a nemibeteg-gondozó keresi a valószínűleg megfertőzött partnereket.
2014. aug. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!