Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Előer is elnézést kérek de...

Előer is elnézést kérek de nem tudom jól magyarul írni, mert nem magyarországon jártam iskolában. Van egy férfi akivel csak facebookon van kapcsolatom. Hogy mutasam ki neki hogy nagy tetszik nekem? és hogy ő legyen aki rám ír elöször?

Figyelt kérdés
2014. aug. 28. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Dicsérd meg egy-egy képét. Mondd neki, hogy pl. tetszik a férfias arcéle vagy szerinted szexi a mosolya, esetleg hogy jól áll neki a borosta/szakáll (ami éppen van neki)


2. Van egy mondás, kissé egyszerűsítve:

Ha valamit el szeretnél érni, viselkedj úgy, mintha már az lenne.

Tehát: mondd neki, hogy olyan jó mikor bejelentkezel és látod, hogy üzeneted van tőle. Ha azt mondja, hogy nem is szokott elsőnek írni, akkor mondd, hogy rosszul emlékeztél és akkor is jó érzés neked mikor elmegy valahova kicsit és utána látod, hogy írt neked.

2014. aug. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első feléhez: Ha nem érti így sem, várj amíg valamilyen jellemvonása jól előjön (pl. romantikus, kedves, érzékeny) és mondd, hogy mindig is egy ilyen férfire vágytál, aki ezt megadja neked és tedd hozzá, hogy eddig úgy érezted nem is nagyon van ilyen.
2014. aug. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!