Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Hello !


Az lenne a problémám, hogy most megyek középsuliba. Ott van egy lány aki tetszik, szerintem én is neki. Viszont van 3 ember akik az osztály "nagymenői" és folyton piszkálnak kinézetemmel amivel igazából különösebben semmi baj nincs csak ők tudjátok mindenbe belekötnek. Mit tegyek, hogy ne úgy teljenek el a középsulis éveim, hogy miattuk idegeskedem és ezáltal nyílt sem tudok lenni mások előtt mivel a legkisebb dologba belekötnek - kibeszélnek.


Előző iskolában ilyen problémám nem volt. Próbáltam nem szólni hozzájuk nem vált be ugyan úgy folytatják már azon vagyok meg verem őket, de nem vagyok az erőszak híve főleg nem ilyenekkel akik ennyit sem érnek.


Kérlek segítsetek holnap suli és nem akarok egész nap kussolni ilyen kis idióták miatt.



2014. aug. 31. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Le kell őket tojni.
2014. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük, a lányhoz pedig nyugodtan menj oda.

L

2014. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
elkezdesz szépen járni valami harcművészetre vagy kűzdősportra... fél év alatt nagyjából ki lehet úgy tanulni, hogy egy laza erődemonstrációval beledöngölöd az egyiket a padlóba.. békén fognak hagyni utána
2014. aug. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy dologra figyelj. Ahogy az első pár hétbe viselkedsz, úgy fog elkönyvelni mindenki, és ez szinte végig tudja kísérni a középsulis éveidet. Szoval ha te most fogod magad és ülsz egy padon miközben basztatnak és semmit nem teszel, elkönyvelnek egy nyápic akárkinek.
2014. aug. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 osztom
2014. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De ők többen vannak nálam, pontosabban 3 ember baszogat és mind nagyobb nálam pedig én 1 rossz szót nem szólok hozzájuk akkor miért teszik ezt.? Főleg, hogy az egyiket még ismertem is előző suliból, ahol még tök normális volt. Most, hogy itt ez a másik 2 teljesen megváltozott, és folyton basztat. Kb semmi esélyem nem lenne nekem 3 ellen. Egyenként még talán, de egyiket megverem másnap 3 man várnak. Értitek..
2014. aug. 31. 21:41
 7/8 anonim válasza:
Easy. Megtanulsz verekedni es azt mondod nekik hogy jojjon a legerosebb hacsak nem puncik es csak 3man tudnak elverni mint a ciganyok ;)
2014. aug. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem állj ki magadért, még akkor is ha megvernek. Nem biztos hogy ez a legjobb ötlet, de szerintem mást nem nagyon lehet csinálni, mert gondolom sík hülyék lehetnek, szóval megbeszélni nem lehetne velük. Velem nem volt még ilyen, így igazából foggalmam sincs mit kéne tenni, de ha csak ülsz és tûröd hogy piszkálnak az biztos hogy nem megoldás.
2014. szept. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!