Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismerkedtem egy sráccal,...

Megismerkedtem egy sráccal, de nem akar kapcsolatot de a jelek arra utalnak?! Többi lent.

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal csütörtökön a Melohelyemen d. u. , pár óra múlva vissza jött, megvárta míg végzek beszélgettünk és elvitt a buszomra. Másnak neki álltunk beszélgetni Fb-n. Szombaton Bejött hozzám 4kor, 6kor végeztem a meloval, beszélgettünk sokat. Aztán ismét elvitt a buszra. Mondta h ő nem szeretne kapcsolatot, de azóta írja h "hiányzol baba, jó lenne most veled lenni" meg folyamatosan bókolt. Ezeket h vegyem? :/
2014. szept. 1. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak szexelni akar. Vagy adja a nehezen kaphatót, hogy nem akar kapcsolatot, nehogy megijedj, ha mondjuk te csak szexet akarsz.
2014. szept. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy rendesen megdugna. Szerintem ne hagyd ki...egy jó dugás mindig jól jön ;)
2014. szept. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fűz, mert d_gni akar.
2014. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dugni akar veled és te is akarsz vele. Ennyi.
2014. szept. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenki dugni akar, csak más köntösben adja elő...
2014. szept. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem szeretne kapcsolatot de szeretne szexelni
2014. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
baba... nehogy beleszeress!!! :D az hogy szexelni akar, nem egyenlő azzal, hogy kapcsolatot is akarna... szóval csak óvatosan.
2014. szept. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te lehet ugyanazzal a sráccal ismerkedtél meg, mint én. :D
2014. szept. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!