Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kéne tennem egy olyan...

Mit kéne tennem egy olyan rosszindulatú nővel, akivel korábban megismerkedtem, de már nem tartjuk a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Kb. egy éve megismerkedtem egy elég rendesnek, korrektnek tűnő lánnyal, ám a felszín alatt egy alattomos, sunyi, hazudozó, rosszindulatú nő lapult, s erre durván 3 hónap kellett, hogy rájöjjek.


Mindenkiben a rosszat látta, mindenkinek a rossz hírét keltette, és minden helyzetben végül ő lett állandóan az ártatlan áldozat, akit megint megsértettek, átvertek, megszégyenítettek, megaláztak, a lelkébe tiportak. DE! Valójában kiderültek az igazságok róla és az összes konfrontációjáról, és egyáltalán nem úgy történt, ahogyan ő azt előadta nekem hónapokon keresztül.


Mindezek után a talpára kötöttem az útilaput, de úgy, hogy kikötöttem: soha többé nem akarom őt látni a közelemben.


Nagyjából fél évig minden simán ment, nem beszéltünk, ismerkedni kezdtem más lányokkal most a nyáron is, társaságokba, haveri körökbe jártam, mindenféle új ismerősre tettem szert, sok fiút és lányt is megismertem, ám a bibi csak most jön.


Ez a lány, akivel tehát megszakítottam minden létező kapcsolatot, elkezdte a kavarást. A mostani ismerős lányoknak, akikkel barátkozok, flörtölök, ismerkedek, nekik küldözgeti a mocskolódó, lejárató, feketítő leveleket emailben és Facebookon. Emiatt (nem meglepő), a lányok egyre jobban kezdenek hanyagolni, és esélyem sincs rá, hogy tisztára mossam magam előttük, mert nagyon úgy tűnik, hogy ennek az alantas nőnek hisz mindenki.


Bosszantó, hogy teljesen tehetetlen vagyok, ugyanis ha magyarázkodni kezdek ezeknek a lányismerőseimnek emiatt a hárpia miatt, egyértelműen úgy fog lejönni, hogy őket csak hülyíteni akarom, és meg akarom vezetni, mert ezt a sz..rkavaró lányt átvertem az "állítása" szerint.


Írtam ennek a lánynak, hogy fejezze be a kisstílű mocskosságait, de ő csak ennyit válaszolt, idézem:


" így jártál, hogy velem ujjat húztál, majd most megtudod, hogy ki vagyok valójában, puszika ;* "


Lányok, fiúk, valaki segítség? :S (19/F)


2014. szept. 1. 19:23
 1/4 anonim válasza:
Halál reá.
2014. szept. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

18 elmúlt? Becsületsértésél akár fel is jelentheted....

Onnantól pedig szép lassan elkezdik feltárni a dolgokat,

és ha tényleg olyan szinten aládvágott, akkor ő fog

rosszul járni....

Semmi értelme fizikai erőszaknak :)

2014. szept. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legjobb védekezés a támadás,kicsit hanyagold a csajokat ,csinápj kamu facebookot és szopasd meg
2014. szept. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozzal vele, egy ido utan rad un, es talal maganak mast.
2014. szept. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!