Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sok itt az olyan ember,...

Sok itt az olyan ember, akinek nincsenek se barátai, se párja?

Figyelt kérdés
Miért alakult ez így? Mondjuk én is így vagyok vele, de attól még érdekel más sztorija is.

2014. szept. 2. 00:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Berzárkozás?
2014. szept. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én. Nincs sztori, hisz barátok nélkül mit lehet csinálni... De ha lenne se lenne kinek mesélnem...
2014. szept. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az érdekel, hogy másnak miért alakult úgy, hogy most egyedül van...
2014. szept. 2. 00:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Most azt várod, hogy valaki itt egy élettörténetet írjon le neked ?


Biztos van itt:

-akinek nincs senkije

-akinek van barátja,barátai

-nyilván vannak itt boldogok,boldogtalanok

-fiatalok,idősebbek is..


Egyáltalán nem mondanám ezt, hogy ezt ki lehetne jelenteni, hogy sok itt az olyan ember akinek "akinek nincsenek se barátai, se párja".

2014. szept. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell itt nagy összefüggéseket keresni, szocializáció hiánya és elszigetelt életmód, nálam ezért.
2014. szept. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ahogy Jaguar_Warrior mondja. Nálam is ilyesmi az oka. Én nem tudom megkedveltetni magam senkivel sem úgy érzem.
2014. szept. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is ezt érzem...
2014. szept. 2. 00:53
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedül vagyok, főként mert zárkózott vagyok. Mindig közösségben lett volna esélyem ismerkedni, de közösségben nem tudok olyan nyílt és magabiztos lenni, mint egy ember előtt. Így hát engem sokan úgy ismernek, hogy sehogyan sem. Egyébként a szociális képességeim átlagon aluliak. Neten képtelen vagyok beszélgetni, élőben képtelen vagyok beszélgetést kezdeményezni, kapcsolatok nélkül pedig megszűnik létezni az ember. Munkahelyen még esélyes lehetne az ismerkedés, de munkahelyet sem tudok szerezni.
2014. szept. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Barátaim nincsenek, a sok költözéstől az elmúlt 11 évben, javarészt melók miatt, vis a táv miatt egyszer csak megszakadtak. Párom van 2,5 éve, az Ő barátaival szoktunk lenni, ha haza látogatunk szüleihez. Míg nem éltünk együtt Párommal, sokat utaztam hozzájuk az utazások alkalmával, sok beszélgetőtársam akad, legalább nem volt unalmas a 7 órás út, persze jött Ő is, neki is akadtak beszélgetőpartnerek.

Ismerőseim vannak elvagyok velük, ha találkozunk.

N

2014. szept. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem már elég volt azt megélnem hogy a lányokat szeretem, azóta zárkózottabb lettem. Szóval emiatt pl már nem szeretek fiúkkal lenni, a barátnőimmel már nem tartom a kapcsolatot, mert rájöttem hogy ezek nem igazi barátságok. De van még időm, mivel nem vagyok annyira idős. Csak lekell vetkőznöm a gátlásaim. Itt otthon sem fényes a helyzet. Meg akik érdekelnek, én Őket nem érdeklem. Kellek fiúknak, ami már qrvára kiborít, hogy én viszont a lányoknak nem. Ennyi lenne.


L

2014. szept. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!