Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az jobban bejön a pasiknak ha...

Az jobban bejön a pasiknak ha egy lány nemesi családból származik?

Figyelt kérdés
Most szombatra már lebeszéltem egy randit, csak ugye azt már tudjátok hogy mindig beégek mert űrlényekről és kvantumfizikáról kezdek beszélni . Eddig ezt sose mondtam egy fiúnak sem, de ettől kapósabb leszek ? Vagy esetleg ha megint össze vissza elkezdek fecsegni, ezzel helyreállíthatom az egyensúlyt hogy ne hagyjon faképnél ?
2014. szept. 2. 19:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
most dugniakarsz a zongorán? ez jo ötlet aszem belemennék :-D
2014. szept. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
beszélj a szexről és nem hagynak faképnél :-D
2014. szept. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem igen :)
2014. szept. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az egyik dédnagyapám bíró volt a faluban, ahonnan a nagyszüleim származnak. Tele voltak földekkel, lovakkal, munkásokat foglalkoztattak, tehát abban a korban gazdagnak számítottak. Számít ez valamit? Nem hinném. Elmesélni el lehet, mert egy témának jó, meg érdekes is, (engem például érdekelnek a hasonló dolgok) de csak azért mert az őseid nemesi származásúk, attól még nem fogsz neki jobban bejönni.
2014. szept. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Te vagy az Alfonzína?
2014. szept. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Annácska, nem is tudtam, hogy nemesi családból származol:P
2014. szept. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Ez természetesen a fiú milyenségétől függ. Ha egy tanyasi sertéspásztorral randizol akkor annak teljesen mindegy, hogy milyen a származásod, ha szétteszed neki a lábad.- Elnézést a primitív megfogalmazásért. - Ha a fiú alacsonyabb rangú felmenökkel rendelkezik inkább ne említsd meg az elején, mert az egy lány szájából dicsekvésnek tűnhet. Valamint, ha téged az űrlények és kvantumfizika érdekel, akkor ne szényeld, hogy arról beszélsz. Legyen az a célod, hogy olyan partnert találj magadnak akit ugyan ez érdekel.


Én a lányokat a politikával és a világgazdasággal szoktam untatni :D

2014. dec. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!