Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismerkedtem egy lánnyal....

Megismerkedtem egy lánnyal. Mindennap beszélünk. ő 18 éves Sarkadon lakik és tanul. Én 25 éves vagyok Budapesti. Mit lehet tenni ilyenkor? Hogy lehet megoldani a távolságot? Félek hogy rá menne késöbb a kapcsolatunk.

Figyelt kérdés
2014. szept. 3. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress valakit a közeledben.
2014. szept. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
245 km, több mint 3 óra út. Felejtős.
2014. szept. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Párommal mi is távkapcsolatban kezdtük. 3óra vonat + 1 óra az állomástól. 2 év után összeköltöztünk és azóta együtt élünk. Havi 1-2 alkalommal tudtunk találkozni hétvégére, mivel mind a ketten dolgoztunk. Ha nem érzed hogy megérne ekkora áldozat a leányzó akkor inkább hagyd a fenébe.
2014. szept. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs sok értelme, mert hosszú távon, a távolság a kapcsolat rovására menne, hacsak nem költöztök össze még az elején.
2014. szept. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én sarkamon biztos nem...
2014. szept. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sok ismerősöm azt mondja ne agyaljak ennyit ezen.

Idővel elválik megbeszéljük ezt a dolgot.

Meg a lánynak van autoja.

Igaz az se olcsobb mint a vonat.

Nagyon aranyos lány :)

2014. szept. 3. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!