Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan lány, aki BP....

Van itt olyan lány, aki BP. Közeli, és komoly kapcsolatra vágyik? Esetleg ilyen célból lenne kedve ismerkedni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, BP-hez nagyon közel lakom. Nagyon vágyok egy komoly kapcsolatra, ezért szívesen ismerkedem ,és itt is megadom az esélyt ki tudja.:)

2014. szept. 4. 20:05
 1/2 anonim válasza:
Elég durva hogy a mai világban mindent társkereső oldalnak tartanak. Szerintem ennek a kérdésnek nincs helye itt. Mostanra rengeteg társkereső oldal van. Esetleg próbálkozhatsz házon kívül is. 17 éves vagy, nem tartom annyira fontosnak hogy neked kapcsolatod legyen. Persze ha megismersz egy lányt akkor járj vele ha jól esik. De annyira nem szükséges hogy ide írd. Attól tartasz hogy magányosan halsz meg? Persze ez csak az én véleményem!
2014. szept. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tartok semmitől. Ismerkedem élőben is, szórakozok, járok bulizni. De ha már úgy is böngészem az oldalt , akkor gondoltam kiírom. Miért ne? Van ezer ilyen kérdés.. Ha nem felel meg, majd kitörlik. Ennyi. De ez nem történt meg.. Mást meg törölnek 1 percen belül, ami tényleg mondjuk "durva". Nem hiszem, hogy bárkit zavarna. Kattintson még egyet, nem megerőltető.
2014. szept. 10. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!