Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudtátok, hogy milyen jó is...

Tudtátok, hogy milyen jó is az élet és hogy igazából a sors mennyire érdekes és kiszámíthatatlan? S mindennek tudatában van kedve valakinek beszélgetni?

Figyelt kérdés

:)

20/L


2014. szept. 5. 23:23
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Igen, érdekes és kiszámíthatatlan, de van akinek nem jön be. Nem mindenkinek van pókere. De azt is tudom, hogy mindenben meg lehet találni a szépet :) Csak az ember mindig vágyakozik valami után... Ezért sosem érzi teljesnek senki az életét. Maximum egy adott pillanatban van egy kis varázsa a dolgoknak :D
2014. szept. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:

Én is várnám, hogy leírd, mitől olyan jó. Én is elég pozitívan látom a dolgokat. De azért ennyire nem, mint te.

Szerintem az élet általában nehéz, fájdalmas, de mindenből ki kell hozni a legjobbat és keresni kell az örömöket, ami bármi apró dolog lehet.

2014. szept. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
Egyébként furcsállom a hurrá-optimizmusodat. Kíváncsi vagyok, mi idézhette elő. :)
2014. szept. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:

Igazad van ez jobb kérdés:)

Tudjátok, rájöttem arra hogy gondok és problémák mindig is voltak és lesznek is. És ezzel sajnos nem tud senki sem tenni. Viszont a problémákat le lehet és le is kell küzdeni, bár néha pont az a jó amikor nem sikerül...Azt hiszem mindenben meg kell látni a jót és mind azt, amit egy probléma adott nekünk... Nekem is van sok rossz dolgom, mégis hiszem, hogy mind okkal történt, és észrevettem ha nem egy problémára koncentrálok, hanem egy célra amit el szeretnék érni akkor a problémák és azok leküzdése szinte semmibe sem kerül, és ha így állok hozzá az eredmények is jönnek, szép lassan.

Tehát hogy miért érzem jónak? Mert bár munkahelyet akartam váltani, de nem tettem, és most ezerszer jobb minden:)

Mert hitelt kellett felvennem, de segíthettem ezzel a családomnak, mégha rossz is, és kétségbeejtő, nem hagyom, hogy ez az érzés a hatalma alá kerítsen.

Mert annak ellenére hogy fiatal lány vagyok, képes vagyok napi 10-14 órában álló, közepesen nehéz fizikai munkát végeznem, amiben sokan belebuknak, és nehéz, de imádom, hiszen én választottam:)

És ezer meg ezer dolgot sorolhatnék még ezeken kívül:)


Nekem ezért jó...és hiszem azt hogy mindenkinek jó, de csak ha jónak szeretné...:)

2014. szept. 5. 23:39
 15/40 A kérdező kommentje:

Jó ez tényleg most egy amolyan fellángolás, de mindig ezt érzem, csak nehezen adom ki magamból:D Ez egy amolyan jó energia villám ami nehezen tud kisülni csak most egyedül vagyok pedig azt érzem most jött el az a pont amikor tele lettem ezzel a jóval és meg szeretném osztani másokkal és olyan energiám van hogy kilométereket tudnék most futni akár:D

Ma azt hiszem az hozta ki ez, hogy minden klappolt és érezhettem, hogy "tartozom valahová":) Rég éreztem ezt...már évekkel ezelőtt, de végre újra...:)

2014. szept. 5. 23:43
 16/40 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen pozitív kisugárzásod van, nem akarsz velem ismerkedni? :D Adhatnál nekem is belőle. :P
2014. szept. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim válasza:
Sokan örülhetnének, ha a tizedét megkapnák a felfogásodból... Végre lehet ilyet is itt olvasni! :)
2014. szept. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

Érdekes nézőpont. Az enyém is hasonló, csak túl földhözragadt vagyok ahhoz, hogy karma-szerű okokat elfogadjam.

Én a problémáimra úgy tekintek, mint lehetőségre a saját tökéletesítésemre. Ha valamibe nem bukok bele (márpedig eddig nem volt olyan, végülis még élek :D) akkor annyival is erősebb és tapasztaltabb lettem. Mind fizikailag, mind mentálisan.


Egyébként szerintem (meg a statisztika szerint) mindenkivel ugyan annyi pozitív és negatív esemény történik az élete során (persze nagy kilengések lehetnek, de ez nem igaz a többségre, tehát valószínűleg rád sem). Az emberek közötti igazi különbség, hogy van, aki ki tud használni minden lehetőságet és talpra tud állni, valamint van olyan, aki egy kis negatív behatástól is összeomlik.

2014. szept. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

Örülj neki,nem mesélném el szívesen erre fel,hogy én miket éltem és élek át a mai napig... Jó az élet?Kinek?S boldogság engem soha nem ért el,és azt sem tudom valaha lesz-e ilyen.A sors meg folyton hullámzást játszik velem mostanában,csak ugye mivel sok év óta letaszított a mélybe,majd onnan játszik velem hullámzást így látszik,hogy a semleges és a rossz között ugrálok,de a jó sosem ér el...

23/F

2014. szept. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

Igen:) Végső soron minden ember hasonlít és minden élettörténet egy kicsit egyforma:)


Egyszer valaki azt mondta nekem, hogy az életben mindig dönteni kell...és mindegy mit választasz a másikat úgyis megbánod, mert az ember arra gondol, hogy mi lett volna ha...

És ezen kell túllépni és elfogadni magadat...csak ezt nem tudom elmagyarázni, hogyan kell...igazából csak akarni kell és azután minden jön magától...


Tudom, hogy nekem is vannak rossz napjaim, amikor semmi nem sikerül, és nem jön össze...de ilyenkor mindig jobb tréfával elütni a dolgot...persze aztán a többiek megunják és le lesz ordítva a fejed és ez rossz...de ezt el kell fogadni, senki és semmi nem tökéletes...de törekedj arra, hogy legközelebb hozd ki magadból a maximumot...ha ezt látják rajtad, akkor mások is szívesebben segítenek neked:)

2014. szept. 5. 23:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!