Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudtátok, hogy milyen jó is...

Tudtátok, hogy milyen jó is az élet és hogy igazából a sors mennyire érdekes és kiszámíthatatlan? S mindennek tudatában van kedve valakinek beszélgetni?

Figyelt kérdés

:)

20/L


2014. szept. 5. 23:23
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Az én ötletemben van egy kis csavar, úgy már lehet, hogy nem szeretnél ilyent. Nálam mindig csak 24 órát lehet visszamenni és csak 24 óránként. Bármelyik nap nem választható. Így már én annyira nem szeretném. :)


Az álmok tényleg érdekesek. Furcsa utazásokra képes a tudatalattink. Vannak meditációs technikák, amikkel lehet befolyásolni az álmainkat, de nekem csak nagyon ritkán sikerülnek. Általában van egy pillanat, amikor minden kontroll és realitás eltűnik, közvetlenül az elalvás előtt.


Naplót pedig én is akartam már írni, de nekem az a legnagyobb gondom, hogy nem akarom leírni a legbelső gondolataimat. Talán néha magam előtt is szégyenlem őket. Ezek nélkül viszont nem lenne sok értelme. A másik meg az, hogyha egyszer elkezdeném, akkor alapos lennék és mindent leírnék, márpedig van, amit jobb elfelejteni. Nem véletlenül van meg ez a képességünk. :D

2014. szept. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Miért baj hogy álomvilágban él? azért mert az én szememben az is gyenge,aki folyton a fényt keresi,afelé menekül,előre mindenen át,élvezni a sötétséget,nem szépíteni semmit,felesleges érzelgésekkel.
2014. szept. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Nem azt kérdeztem, hogy miért baj az, ha valaki álomvilágban él, hanem azt, hogy miért él álomvilágban az, aki nem hajlandó magába zuhanni, ha valami rossz történik vele, hanem erőt gyűjt.
2014. szept. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

igen:D A te verzióddal már én sem élnék:D rossz lenne, mert nem tudnám, hogy az a nap tényleg jó volt e...ez inkább utólag derül ki hogy az volt e az a nap amiben örök időkig tudnék létezni:D


Igen, erről én is olvastam, de rájöttem, ha csak nem irányítani akarom, pusztán csak gondolkozom vagy elképzelek dolgokat mielőtt elnyom az álom akkor azt álmodom:) Semmit nem szabad kényszerből erőltetve csinálni, mert akkor az nem sikerül:)


Igen, azt hiszem néhány dolog engem is visszafog a lustaságon kívül, de okkal:D Csak azért mindig tudom, hogy milyen jó lenne ha tisztábban emlékeznék egy két pillanatra...de van ezer olyan amit pedig inkább felejtenék, mert ha rá gondolok még most is zavarba jövök ami nem feltétlenül jó, de nem is rossz:D

2014. szept. 6. 01:10
 35/40 A kérdező kommentje:

Én nem menekülök, nem sietek...egyszerűen csak élek...és élvezem:D

Ha menekülnék a jobb és a még jobb és tökéletes felé akkor abba belebolondulnék...:)

De nem hagyok teret a rossznak...a sötétet szeretem mert lehet benne gondolkozni, és "magába zuhanhat az ember" ami nem feltétlenül jelent rosszat:)

De az ember társas lény, a napfény pedig erősít és energiát ad:) Így ott jobb lenni, de a sötét és a csend pihentet, a kettő nem működik külön külön...:)

De a kedvem nem hagyom fele fele arányban megosztani jó és rossz között:)

2014. szept. 6. 01:15
 36/40 anonim ***** válasza:

Nekem a gondolataim folyamatosan csaponganak. Főleg este. Így aztán elég extrémek szoktak lenni az álmaim is. Bár kifejezett rémálmom nem volt vagy 15 éve, akkor pedig még kicsi voltam. :)

Ami meg a zavarba ejtést illeti, ahhoz sajnos napló sem kell. Elég visszaolvasnom néhány régi E-mailt. :D


A kedvedet pedig ne is oszd meg, legalábbis ne fele-fele arányban. :D Néha kellemes élmény elolvasni egy szomorkás verset vagy egy sötét történetet, de inkább csak a kontraszt miatt. :)

2014. szept. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

Rémálmom nekem sem volt már igen hosszú ideje, bár emlékszem az utolsóra és az szörnyű volt...rossz mikor az ember rájön, hogy a legrosszabb rémálom nem az ágy alatt lakó szörny, hanem nekem hogy háború volt, bombáztak és nem tudtam vigyázni a húgomra...nem halt meg...csak elhagytam...a metrón:D Érdekes álom volt, és fura, mert sírva keltem fel...élménynek tényleg érdekes volt, de nem ismételném meg újra:)

De szerencsére jó álmaim szoktak lenni...bár az ébredés után fél órával már fogalmam sincs mit is álmodtam, de tudom, hogy jó volt:D


Én ezzel nem próbálkozom, mert nekem is lenne min pirulni:D


Így van, rossz nélkül nincs igazán jó sem:) Fura mert miközben itt voltam ma este és a kérdést írtam és válaszoltam, csak szomorúbb zenéket hallgattam, viszont nem tudom, de nem ragadtak rám:) Inkább csak fokozták a jókedvemet:)

2014. szept. 6. 01:32
 38/40 Polihisztor8 válasza:

Szia! :)

Egy nagyon pozitív, inspiráló személyiségnek találtalak a korábban leírtak miatt. Tudom, hogy már késő van, de lenne valamikor kedved beszélgetni?

Én is hasonlóképpen gondolkozok, de a környezetemben sajnos ez nem jellemző...

2014. szept. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Hasonlót már én is álmodtam. (Hogy elveszítettem valakit.) Van néhány visszatérő motívum az álmaimban, ez az egyik. Ez is egy érzés, arra jók ezek az álmok, hogy ne a valóságban találkozzak velük először. :) Az álmok megjegyzésére pedig csak egy jó módszer van, papírt kell készíteni az ágy mellé és ébredés után le kell írni. Nem tudom pontosan, hogy miért, de az elme ébredés után kitörli az álmokat és csak az érzések maradnak meg belőle. Talán egy védekező mehanizmus, hogy ne keveredjen a valósággal, vagy csak az agy nincs olyan állapotban, hogy rögzíteni tudjon valamit a hosszú távú memóriába. Érdekesek ezek a tudat alatti folyamatok.


Alapvetően a pörgős zenéket szeretem, de van néhány melankólikus, ami rajta van a lejátszási listámon. Néha jó őket meghallgatni, de engem is inkább felvidítanak, mintsem elkeserítenek. Lehet, hogy a reál beállítottságunk miatt hatnak így ezek. :D

2014. szept. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
az ám
2014. okt. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!