Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnöveléskor mennyi CH-t...

Tömegnöveléskor mennyi CH-t érdemes edzés elé és után tervezni? És fehérjét? 61 kiló vagyok és 185 cm-es, nincs sok időm edzeni, tehát azért ne extrém gyúrásra gondoljatok, de most vagyok túl egy fogyókúrán-kicsit alálőttem, el kell kezdeni tömegelni

Figyelt kérdés
de nem zsírt akarok visszaszedni. Milyen arányban jó tömegelésnél a zsír ill. izom növekedés? Van testanalizáló mérlegem és figyelném közben, csak nem tudom mi számít jónak...

2013. okt. 29. 01:29
 1/4 anonim ***** válasza:
1:1 már jónak számít kb. Én elosztom az egész napi kaját annyi felé, ahányszor eszek, és kész, max annyi ha gyengének érzem magam eszek kicsit többet edzés előtt, ez fejben segít :D (Persze tömegelésnél csak).
2013. okt. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az 1:1-et az arányra érted?
2013. okt. 29. 10:48
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát akkor ma se tudtam tudományosan megtervezni hogy is osszam be a CH-t a napon belül...
2013. okt. 29. 22:03
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tobzódnak a tanácsok, szóval leírom most mi kb. a rutin... edzés előtt megy kb. 25g CH, aztán közvetlenül edzés előtt némi aminó, edzés után 40g gyors fehérjeturmix, és kb. 60g gyors CH. Nehezíti a helyzetet hogy este van időm edzeni, így ez után már általában csak úgy 20g fehérje jön később, meg úgy 15g CH, majd lefekvés előtt 21g fehérje kazeinből...
2013. nov. 2. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!