Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Inkább a nagyszájú embereket...

Inkább a nagyszájú embereket választják a lányok, az ha valaki kedves vagy figyelmes az már ciki?

Figyelt kérdés

3 éves esti érettségi képzésre járok és már az első nap odaültem egy lány mellé aki tetszett(persze megkérdeztem nem gond e ha itt kipakolok).

Aztán elég sokat beszélgettünk mindenféléről hogy mi a munkánk meg az új tanárokról hogy milyenek stb és utána suli után is még beszéltünk de nagyon meg akarta nézni a könyveim mert neki nem voltak én meg megvettem mindet. És mondta hogy jó hogy egymás mellett ülünk legalább le tudja majd fénymásolni a könyveim, aztán másnap otthon észrevettem hogy nekem ezekből némelyikből van 2 is mert másik suliból megmaradtak.

Ezért el is vittem neki hisz nekem felesleges, el is fogadta aznap is beszélgettünk főleg a tetkókról meg hogy szerinte minden pasin kell hogy legyen mert különben unalmas(nekem nincsen).

De suli után már meg sem várd nem is köszönt csak rohant ki. Másnap meg már egy másik srác mellett ült én meg egyedül:) És az a srác a legnagyobb szájú az egész osztályban, és tanítás után vele viteti magát haza pedig én is felajánlottam neki. Csak nekem egy kicsit olcsóbb autóm van. De velem nem akart.

Szóval valszeg mit rontottam el?


2014. szept. 10. 15:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
írj :) segitek, a lényeg nem ezen van hanem hogy úgy tekintsen rád mint potenciális társ ként/férfi ként és ne csak mint haverként, segitek hogy lehet ezt elérni csak írj :D 20/F
2014. szept. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ezt a lánytól kellene megkérdezned, én nem vagyok nőgyűlölő, ezért nem fogok most itt szitkozódni, de a sztori attól még érdekes.
2014. szept. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekiadtál két kikukázott könyvet és már elvárásaid vannak?

Azt kell mondjam te aztán szeretsz alacsony befektetéssel jó üzletet kötni.

2014. szept. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Lányként mondom, hogy attól hogy egy srác segít nekünk, meg mellénk ül, mi még nem szűrjük le azt, hogy tetszünk a srácnak. Valószínűleg nem jelezted, hogy neked tetszik a lány, a másik srác meg igen. Ennyi.


20/L

2014. szept. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"Nekiadtál két kikukázott könyvet és már elvárásaid vannak?

Azt kell mondjam te aztán szeretsz alacsony befektetéssel jó üzletet kötni."


De egyszerű vagy..nem nem ettől vártam hogy a karjaimba ugorjon csak ez is hozzátartozik, am meg a lényeg hogy beszélgettünk és ő is kérdezett én meg (hát lehet hogy tévesen) azt hittem akkor bejövök neki...

De mint kiderült valamit mégis rosszul csináltam.

A másik srác meg nem kedves vele csak folyamatosan azt hallom hogy ő "mekkora kemény, meg az építkezésen mi esett a fejére, meg meddig volt komában meg hogy intézte el az embereket stb. És ez tetszik neki.

Szó nincs arról hogy odadobok neki pár könyvet és ettől várom hogy belém essen..

2014. szept. 10. 16:08
 6/16 anonim ***** válasza:

Kérdező.

"De suli után már meg sem várd nem is köszönt csak rohant ki."

Megkérdezted a lánytól, hogy megvárna-e? Te köszöntél neki?

2014. szept. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Figyelj! Nem rontottál semmit, csupán csak nem léptél. Ne várj napokat, heteket. Ha tetszik egy lány és jól elvagytok, akkor lépj. Ha nem lépsz, akkor a lány is úgy fogja fel, hogy te csak egy haver vagy. :)
2014. szept. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Még a teremből rohant ki sietősen amíg én a táskámmal voltam elfoglalva hogy visszapakoljak. De nem mondott semmit hogy "Ja bocs sietek vagy hasonló majd holnap"


De oké persze nem vártam el hogy egyből belémessen, csak az első nap még teljesen más volt, akkor megvárt és köszönt is...csak furcsa hogy miután gyakorlatilag adtam neki könyveket utána váltam érdektelenné a szemében, csak ezt fájlalom, am nem vagyok megsértődve meg ilyesmi csak a másik srác valamit jobban csinál pedig nem is igazán foglalkozik vele hogy mi van vele csak magáról dumál neki hogy mekkora ász mindenben.

2014. szept. 10. 16:24
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érted.


A másik srác lehet elhívta valahova, jelezte, hogy tetszik neki a lány.

De te nem. Az nem jelzés, hogy odaadtál neki pár könyvet. Meg miért kellett volna neki szólnia, hogy siet és majd holnap megvár? Előre megbeszéltétek, hogy meg kell várnia?

2014. szept. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Még mindig nem értem mi ez a lelkidráma itt, jött egy srác akinek szebb a mosolya és feneke mint neked, miért kéne téged választania? Mondj már egy okot.

Azért mert adtál neki két kikukázott könyvet? Megengedte hogy első nap mellé ülj és akkor már menjen hozzád feleségül vagy mi?

2014. szept. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!