Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ciki, ha egy lány szegény?

Ciki, ha egy lány szegény?

Figyelt kérdés

Dolgozom, jövöre egyetemre szeretnék menni, tehát nem azért nem élek jól, mert lusta vagyok. Külföldre költöztünk, itt fogok tanulni, csak lesz valami.

Ciki, ha nincs annyi ruhám, drága holmim, mint másoknak?

Ápolt vagyok és igényes, csak épp nem tehetös.


Mennyit vesz ez el az értékemböl, mint nö, mint ember?


2014. szept. 9. 15:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ez nyilván "ember" függő... valaki szemében kevesebb vagy emiatt sajnos, de hidd el sokan vannak azért, akiknek nem ez az anyagias, felszínes világ határozza meg az eszméit
2014. szept. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Dehogy, az ilyen lányok általában jobban megbecsülnek mindent.
2014. szept. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Te vagy az ideális édesem ;)
2014. szept. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

A kérdésed a ciki, nem az, hogy szegény vagy...


Idáig jutottunk, amikor egy ember értékét a pénze határozza meg. Hát gratulálok a felszínességedhez! Ilyen gondolkodással meg is érdemled, hogy így kezeljenek... :P


Komolyan az ilyen buta emberekből lesznek az egyetemisták, akik később diplomás állásokat töltenek be?! Nem csoda, hogy idáig jutott a világ...

Sok mindent tanultál úgy tűnik az iskolában, csak épp észt ők sem adhattak. :\

2014. szept. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
annyi az egész hogy bánni kell jól a pénzzel,én is spórolok hogy ne csak apróságokat tudjak venni,de mindig egy csomót szarokra költök el,csak annyi a különbség hogy én fiúként nem táskát veszek hetente
2014. szept. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem ciki, és ha ápolt vagy és igényes nincs semmi gond. Dolgozol és tanulsz így becsülendő példa vagy mások számára.:)
2014. szept. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Erre ugye te is tudod a választ? Csak a dicséreteket és bókokat szeretnéd hallgatni...
2014. szept. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem az!

Csak te se fogd fel annak és biztos jól fig alakulni minden! :)

2014. szept. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Szia ne beszélj hülyeséget! Semmit nem jelent hogy nem jársz 20 ezer forintos cipőben! Ahogyan az sem ha nem 5-10 ezres ruhák vannak rajtad!


Nekem sincsenek márkás ruháim! Persze nem is a legócskább leg silányabb minőségű! De inkább veszek közepes árban ruhákat pld: cipő=3500-6000 Fölső=2500-3500 (Melegítő) Póló=1000-1500 ilyen árakban szoktam venni de nem havonta mert sajnos nekünk sincs sok pénzünk!


A legolcsóbbat azért nem veszem mert hamar dobhatom ki!

A legdrágábbat meg azért nem mert ugyan olyan minőségű anyagból van mint a közepes minőségű ruhák! De mégsem a leg rosszab!


Tesóm vett magának egyszer egy 20 ezer ft-s Neo Adidas cipőt! 5 hónap alatt szétment! Ezért nem érdemes olyat venni mert a olcsóbb még jobb is mert a mostani márkás dolgok is kínaiak!


Egy dolgot jegyezz meg! Nem a ruha teszi az embert hanem a személyisége!


16/f

2014. szept. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
idővel tehet ellene
2014. szept. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!