Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Inkább a nagyszájú embereket...

Inkább a nagyszájú embereket választják a lányok, az ha valaki kedves vagy figyelmes az már ciki?

Figyelt kérdés

3 éves esti érettségi képzésre járok és már az első nap odaültem egy lány mellé aki tetszett(persze megkérdeztem nem gond e ha itt kipakolok).

Aztán elég sokat beszélgettünk mindenféléről hogy mi a munkánk meg az új tanárokról hogy milyenek stb és utána suli után is még beszéltünk de nagyon meg akarta nézni a könyveim mert neki nem voltak én meg megvettem mindet. És mondta hogy jó hogy egymás mellett ülünk legalább le tudja majd fénymásolni a könyveim, aztán másnap otthon észrevettem hogy nekem ezekből némelyikből van 2 is mert másik suliból megmaradtak.

Ezért el is vittem neki hisz nekem felesleges, el is fogadta aznap is beszélgettünk főleg a tetkókról meg hogy szerinte minden pasin kell hogy legyen mert különben unalmas(nekem nincsen).

De suli után már meg sem várd nem is köszönt csak rohant ki. Másnap meg már egy másik srác mellett ült én meg egyedül:) És az a srác a legnagyobb szájú az egész osztályban, és tanítás után vele viteti magát haza pedig én is felajánlottam neki. Csak nekem egy kicsit olcsóbb autóm van. De velem nem akart.

Szóval valszeg mit rontottam el?


2014. szept. 10. 15:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
"csak az első nap még teljesen más volt, akkor megvárt és köszönt is...csak furcsa hogy miután gyakorlatilag adtam neki könyveket utána váltam érdektelenné a szemében,"
2014. szept. 10. 18:03
 12/16 anonim ***** válasza:

Most azt hiszed, hogy pár könyvért cserébe kihasznált a lány.

De nem benne van a hiba, hanem benned. Szóval felteszem ismét a kérdéseimet. Te köszöntél neki? Mondtad, hogy várjon meg?

Úgy tűnik nekem ez az egész, hogy a könyvekért cserébe elvártad volna, hogy a lány már tudja, hogy te mit akarsz.

2014. szept. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ez csak a te buta agyszüleményed, ezt kezeled tényként mert igy tudod elképzelni a helyzetet.

Miközben a tény az hogy akkor váltál érdektelenné a szemében mikor jött a szebb mosolyú srác és nem akkor mikor a lány megkapta a várva várt kukás könyveit.

Csak ugye ez már nem olyan könnyen emészhető számodra hogy valaki valamiben jobb nálad, mint az hogy az a lány gonosz és csak a könyveidre áhitozott ami - be kell lásd - egy blődség.

2014. szept. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

"Azért mert adtál neki két kikukázott könyvet? Megengedte hogy első nap mellé ülj és akkor már menjen hozzád feleségül vagy mi?"


"Nekiadtál két kikukázott könyvet és már elvárásaid vannak?

Azt kell mondjam te aztán szeretsz alacsony befektetéssel jó üzletet kötni."


Minek írod le kétszer ugyanazt? Na megpróbálom még egyszer elmondani hátha valamit kihagytam és emiatt nem értitek mi is a kínom..

Első nap még érdekes módon egész nap beszélgettünk érdeklődött utánam, tanítás után pedig megvárt majd kinn az épület előtt búcsúztunk el de még vagy negyed órát beszélgettünk. Másnap pedig hoztam neki könyveket szépen megköszönte aznap is jól elvoltunk nevettünk dumáltunk. Utána nap viszont már teljesen máshol ült és egész nap rám sem nézett, nem köszönt nem várt meg, levegőnek nézett. A kérdésem pedig az volt hogy ezek szerint akkor a lányok(vagy legalábbis ez a lány jobban csípi az ilyen nagyképű macsó srácokat avagy én csesztem el valamit? És nem azt várom hogy velem jöjjön össze csak én véletlenül azt hittem hogy ha már ennyit beszélt velem és látszólag érdekeltem és én még segítettem is neki akkor gondoltam hogy legalább haver vagyok vagy valami ez viszont így nem igaz mivel már levegőnek néz teljesen.

De ha ez így tök normális és csak én kombinálok túl sokat akkor elnézést hogy feltettem ezt a kérdést.

2014. szept. 10. 18:21
 15/16 anonim ***** válasza:
Kombinálsz. Másokkal is ismerkedjen az a leányzó, érted. Várj pár hetet, de továbbra is érdeklődve állj hozzá.
2014. szept. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Hát engem így már nem érdekel, és tudomásul veszem hogy az a másik srác menőbb jobb a dumája.

A lány ezekszerint barátnak sem akar, így részemről lezártnak tekintem, nem fogok kuncsorogni neki, viszont legközelebb meggondolom kinek adjam a kikukázott könyveim:)

2014. szept. 10. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!