Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van esélyem egy...

Szerintetek van esélyem egy olyan lánynál, akire kivétel nélkül mindig én írok rá? Hetente egyszer egyébként is találkozunk, eldöntöttem, hogy legközelebb elhívom sétálni, szóval ez most egyfajta játék.

Figyelt kérdés

Személyesen ismerkedtünk meg, mint egy csoport két tagja. Azóta mindig én írtam rá neten, de akkor teljesen jól elbeszélgetünk, hosszú válaszokat ír, kérdez, stb. Élőben legtöbb alkalommal pár mondatot váltottunk, egyszer beszéltünk hosszasabban, akkor úgy éreztem, hogy kicsit mindketten zavarban voltunk, ezért külső szemlélő számára talán furcsának tűnhetett a beszélgetés. :D Úgy tűnik, hogy én is szimpatikus vagyok neki, de lehet, hogy csak bemesélem magamnak.


Mindketten visszahúzódóbb típusok vagyunk, ő talán egy kicsit jobban is, mint én. Nem tudom, hogy van-e barátja, de eddig semmi jelét nem láttam.


El fogom hívni, ez már biztos, de arra azért kíváncsi lennék, hogy itt milyen arányban jönnek válaszok; ha valakit érdekel, majd megírom, hogy mi lett.


Nem merem leírni, hogy hány évesek vagyunk, mert a leíráshoz képest meglepően idősek. :D


2014. szept. 16. 23:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
eldumálunk*
2014. szept. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
10: Köszi, ezt megfontolom. :)
2014. szept. 18. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!