Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A mai pasik miért várják el,...

A mai pasik miért várják el, hogy egy lány udvaroljon nekik? Miért nem mernek lépni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 14:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

"egyszer az egyik szórakozóhelyen kinéztem egy pasit, odaküldtem barátnőmet"


Ezen szakadok:D Ez komolyXD

Hjaj na kinevettem most magam... Szóval aki azt mondja, hogy a füle botját se mozdítja arra valószínű tapadnak a csajok, mert olyan jóképű.

2014. szept. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Vagyis megteheti.
2014. szept. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Nem várjuk el, de ha egy lánynak megtetszik egy fiú akkor ő is tud kezdeményezni, nem fog belehalni... Ahelyett megy itt a nagyhalál, hogy tetszik neki egy fiú, de fogalma sincs mit csináljon, akkor miért van elvárva, hogy mi pontosan tudjuk mikor mit és hogyan csináljunk?

Mert ugye, ha nem lesz jó az első benyomás akkor megint mi szívjuk meg

2014. szept. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Nem várom el,de ha semmilyen utaló jel nincs rá,hogy kezdeményezzek,se egy mosoly,semmi,csak bámul maximum rám,akkor nem fogok odamenni.Pedig néha van 1-2 aki nézeget,de mivel nem tudom az okát,ezért nem érdekel...

23/F

2014. szept. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ja igen, az tényleg a másik, hogy a lányok sem tudják hogy kéne kezdeményezni, akkor miből gondoljátok, hogy mi tudjuk? Ja, hogy "mer' az a férfi dolga", persze, ennyivel át is hárítjátok. Aztán ha beégünk, mert nincs jó dumánk, akkor meg megette a fene az egészet.
2014. szept. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Ha veled szeretne lenni azt előbb vagy utóbb érezni fogod... ! Soha nem várnám el egy csajtól se hogy ő udvaroljon, nekem ez természetellenes.
2014. szept. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!

Egyenjogúság??


Kellet nektek:

-szavazati jog

-egyenlő bánásmód

-nadrág


De kapcsolatban meg nők vagytok. Ha egyenjogúság, akkor Minden megy, nem csak amit akartok!

2014. szept. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Igen, elvárjuk hogy nőként kezeljen valaki. Azért mert jogokban már egy szinten állunk a férfiakkal ez nem jelenti az, hogy nem vágyunk gyengédségre, törődésre és az udvarlásra. Én akkor fogok udvarolni egy pasinak is, ha ő fog gyereket szülni. És hol van az a bizonyos egyenjogúság akkor, amikor apuci elmegy dolgozni, anyuci a gyerekkel van. szülőire is anyuka megy 10ből 9x.
2014. szept. 19. 19:15
 19/23 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom emberek vagyunk. Ha te állatnak érzed magad a tüzelj és várd a kant mire szimatot kap. Egészségedre!
2014. szept. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

"És hol van az a bizonyos egyenjogúság akkor, amikor apuci elmegy dolgozni, anyuci a gyerekkel van. szülőire is anyuka megy 10ből 9x"


Pont ezt kérdezem.

qrva kellemes lenne férfiként othonmaradni 2-3 évet szülés után, de jajj "egyenjogúság van" és így cdak az egyik nem képvoselője maradhat otthon. És ez anem a férfi-állat. de jó lenne szülőire járni és nem munkáőba!!!

27F

2014. szept. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!