Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A mai pasik miért várják el,...

A mai pasik miért várják el, hogy egy lány udvaroljon nekik? Miért nem mernek lépni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 14:22
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
vannak kivételek persze, akik elmennek a szülőire... nekem apum sose ment el egyre sem.... mert hogy az anya dolga...
2014. szept. 22. 19:44
 22/23 anonim ***** válasza:

Ha gúyis a nő dönti el a végén, hogy mi legyen, az övé az utolsó szó, akkor nem értem mi értelme a férfinak kezdeményezni?:D


Egyébiránt én a zárkózottabb, kevésbé udvarlós-csajozós férfiak közé tartozom, de egyszer erőt vettem magamon, és egy szimpatikus lánynak kb fél éven át udvaroltam, tepertem, ahogy azt kell. Az eredmény: amgí gyakorlatilag a seggét is kinyaltam, minden segítséget megatam neki, amit kért, addig nagyon jó voltam, majd miután megkapta amiket akart, kijelentette: "Nem illünk össze". Ezek után pár hónappal megismert egy másik srácot, akivel 2-3 hónap! alatt össze is jött! Tehát az én teperésem idejének fele vagy harmada alatt gyakorlatilag! Nekem iszonyat sok időm (ami drága, hiszen egyetemre járok, kemény szakra) és energiám elment vele, illetve érzelmileg a padlóra küldött. Ezek után én azt mondom: udvaroljon nektek a halál! 24/F

2014. okt. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
#22 Na jó, kiegtem, ment a zöld pacsi. 😂😂😂
2018. jún. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!