Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Akkor most vége? Vagy nem?

Jocó+1 kérdése:

Akkor most vége? Vagy nem?

Figyelt kérdés

Pár napja megismerkedtem egy 28 éves lánnyal, egy kislánya van, telefonszám csere minden megvolt, másnap neten beszélgettünk, érdeklődött mi volt a benyomásom róla,bejövök e neki ... én kifejtettem ,hogy

szimpatikus,kedves ….. . Megbeszéltük,hogy köv. nap randizunk megint,és hogy mikor, tetszett is neki. Másnap amikor hívtam, kinyomta,nem vette fel,2 db sms-t írtam neki tegnap du 17:00 kor, azóta nem válaszolt,én nem is hívtam azóta, meg nem is kerestem. Akkor most mi van?Ennyi volt? felejtsem el? Vagy vonjam kérdőre,hogy akkor mi van?


2014. szept. 21. 13:11
 1/1 anonim válasza:

Lehet, hogy esetleg családi gondok miatt nem jelentkezik, mondjuk ha beteg lenne a gyereke, megejthetett volna egy smst.

Szerintem ha még 1-2 napig nem jelentkezik, akkor felejtős lesz.

2014. szept. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!