Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg ennyire számít a...

Tényleg ennyire számít a pénz, vagy ez csak egy kifogás volt arra, hogy lerázzon?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal, aki eléggé rossz körülmények között él, az én családom viszont az átlagon felül.

Ő azt mondta h zavarná, mert pl. van egy-egy olyan ruhám, cipőm stb. ami annyiba került mint az ő egész havi keresetük, és félne h nem tud nekem mindent megadni.

Én mondtam neki, hogy engem ez nem zavar, meg nem vagyok egy nagy igényű csaj (most tudom, hogy sokan azt gondoljátok, hogy akkor minek veszek ilyen cuccokat, de ez tényleg csak egy-két darab, általában nem foglalkozok ezzel nagyon így, de ő mondta, hogy egy mozit sem tudna fizetni, mert hogyha egy-egy nap egy picit többet költ, akkor már nem tudja, hogy hogyan húzza ki a hónap végéig.

De engem ez nem érdekel! Tudja is. Tényleg ennyire fontos ez? Egy szegényebb lány teljesen simán összejön egy olyan csávóval aki jobb körülmények között él.

Tényleg nagyon bejön a srác, és nem tudom, hogy tudnám elfogadtatni vele ezt a helyzetet, már ha ez a valódi indok.


2014. szept. 26. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a srác szerintem nem hozzád való. Ha valóban szeretne téged, akkor inkább boldog lenne, hogy talált egy olyan nőt, akinek nem számítanak az anyagi dolgok. Össze-vissza beszél mindenféle kifogásokat.


Szerintem ne foglalkozz vele.

2014. szept. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem egy fiunak rosszabb és nehezebb lehet megélni azt, hogy nem tud barinőjének megadni olyan dolgokat, ami az ő szintjén természetes lenne.

Persze ha igazán szeretne, akkor nem hagyna el emiatt, viszont az is igaz, hogy késöbb ha tud érvényesülni, akkor a fejéhez lenne vágva, hogy honnan is jött és miből is kezdte a stabil kis 'új életét' veled.


Nem bizti, hogy igy van, de most ezt gondolom.

2014. szept. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is kb hasonló a helyzet, én vagyok a fiú, csak mi együtt vagyunk de engem is nagyon bánt és rossz h néha csak miattam nem tudunk menni 1-1 programra, nem ajánlom senkinek sem ezt az érzést....
2014. szept. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy látom, a pénz képes megölni a legstsbilabbnak vélt kapcsolatokat is.

Szerintem mindkét részről magas intelligencia kell ahhoz, hogy feldolgozzák és kezelni tudják ezeket az eltéréseket.

Főleg azt, amit a külvilág felöl érheti öket. (pl család, ismik)

2014. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*ami
2014. szept. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!