Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Kinek mi vonzó egy lányban?

Fiúk! Kinek mi vonzó egy lányban?

Figyelt kérdés

Mit figyeltek meg rajta, mi tetszik?

Miből veszitek észre, hogy önbizalommal teli..stb?



2014. szept. 27. 15:31
1 2
 1/15 anonim válasza:
melle és a segge
2014. szept. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%

Engem az arca és a mosolya. Én egyenesen hányok a pláza nőktől......az én barátnőm ne pakolja ki mindenét ne úgy menjen végig az utcán mint egy gogotáncos vagy egy k**va.

Éegyen csinos ápolt, mosolygós....szép haja.....úgy összességébe legyen egy jó kisugárzása.

2014. szept. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%

Önbizalommal teli?

Hát akkor mehet a levesbe:*

2014. szept. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen inkább visszafogott kis bűbájos őszinte legyen ne megjátszós egoista.
2014. szept. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Haj, arc alak, mell, fenék... Igazából szinte minden, ami egy lányon lehet. :D


Ezt így nem tudom leírni, de lehet látni az ember kisugárzásán.

2014. szept. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

Külsőleg: Aranyos, alacsony, vékony


Belsőleg: legyen jókislány, aki csak velem rosszalkodik. Ezen kívül romantikus, kedves, bújós, hülyéskedős :)


És 15 legyen meg azért


18/F

2014. szept. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Én azt szeretem nagyon, ha egy lány igazán egyedi. Nem hajszolja a divatot, nem éli az életét facebook-on és egyéb dolgok amik különccé teszik a mai világban. Természetesen megfordulok sok után az utcán, mert rengeteg csinos lány van, de ezek a "tucat", "sablon" lányok nem nagyon keltik fel az érdeklődésem.
2014. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%

Uraim, legtöbbeteknek sikerült teljes mértékben elsiklania a kérdés lényege felett. Nem arról van szó, kinek mi unszimpatikus, hanem épp' az ellenkezője. Senkit sem érdekel, hogy az egyetlen dolog, amivel pedálozni tudsz, az a spektrum vége, aka "pláza macska", "qurva" és barátai. Senkit nem érdekel, hogy vagy olyan fatökű, hogy csak az önbizalom hiányos nőnemű egyedeket vagy képes elviselni.

Ráadásul össze-vissza karattyoltok! Hogy jöttök ti ahhoz, hogy szar alaknak tituláljatok bárkit is, aki nem a saját szájízetek szerint öltözködik és/vagy viselkedik? Ha kipakolja, amije van - akkor mi van? Kiég a retinád és magad alá hugyozol? Szerinted tényleg nem teheti meg? Nem lehet büszke magára? Nem lehet tudatában annak, hogy jól néz ki? És ezt nem használhatja ki, ha kedve szottyan rá?

Uraim... kéretik több észt felmutatni, mert a kiírt kérdést nők is olvassák. Már csak az kéne, hogy még jobban leromboljátok a férfiakba vetett -amúgy is kétes- bizalmukat.

2014. szept. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
a lába
2014. szept. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#8!

Hadd legyen már meg mindenkinek a saját véleménye.

Most te is ugyanazt a "hibát" követted el mint mi, már ha egyáltalán követtünk el.. :D

Te mi jogon jössz ahhoz, hogy lejárod a véleményünket? :D

2014. szept. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!