Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy az utóbbi...

Miért van az, hogy az utóbbi két évben egy normális pasit sem sikerült kifognom?

Figyelt kérdés

Ismerkedem, nem ülök itthon, de valahogy mindig rossz ember akad rám az utóbbi 2 évben. Ennyi ideje nincs barátom.

Elkezd alakulni az adott pasival, azt hiszem minden oké lesz már, de mindig jön valami bökkenő. Pl.: kiderül, hogy amúgy barátnője van, csak előlem rejtegette, szoknyapecér, csak szex kapcsit keres, a világ másik végén él, vagy egyáltalán nem is vagyunk egy hullámhosszon, vagy csak meg akar dugni, legutóbb pedig fél év ismerkedés után a srác bejelentette, hogy csak a barátom akar lenni (pedig olyan jeleket adott, hogy többet szeretne..). Egyszóval olyan embereket fogok ki, aki komolytalan, vagy szimplán hülyének néz, de leesik neki, hogy nem most jöttem le a falvédőről.

Más hasonló cipőben? Vagy csak rajtam ül átok?



2014. szept. 29. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne a lehető legnagyobb puncivadászokkal kezdj, akikről lerí, hogy a farkuk irányítja.
2014. szept. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem olyan pasikra bukom. Akivel fél évig ismerkedtem is átlagos külsejű volt, és inkább a belsője volt, az ami megfogott. De ezek szerint neki is csak hülyítésre voltam elég, pedig egyáltalán nem olyan embernek ismertem meg.
2014. szept. 29. 15:12
 3/13 anonim ***** válasza:
azért mert velem még nem taliztàl.
2014. szept. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Na itt majd kapod az ajánlatokat privátban. :D
2014. szept. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
nem értem, akiknél én próbálkozok csajok mindig elhajtanak, de aztán meg itt (is) sír a szájuk, ha átbasszák őket... viszont az külső igényeikből nem adnak lejjebb, szóval a hiba nem bennem van...
2014. szept. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy csak hülyítésre voltál jó?
2014. szept. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Remélem nem 17 éves vagy :)
2014. szept. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert még nem ismertél meg engem. Ha normálisat keresel! Én is ilyen lányt keresek de hiába. Én is kb. 2. éve egyedül vagyok! Írj!
2014. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na látod, 8-as is 2 éve van külön, annyi közös van bennetek, ez már-már ijesztő. Össze kéne jönnötök...
2014. szept. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Na majd most biztosan fognak írni fiúcskák.De szerintem kicsit szűkítsd a kört.Írd le merre laksz,hány éves vagy és akkor specifikusabb ajánlatok érkeznek majd.


Na persze ezzel most nem segítettem,ne haragudj.

2014. szept. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!