Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy az utóbbi...

Miért van az, hogy az utóbbi két évben egy normális pasit sem sikerült kifognom?

Figyelt kérdés

Ismerkedem, nem ülök itthon, de valahogy mindig rossz ember akad rám az utóbbi 2 évben. Ennyi ideje nincs barátom.

Elkezd alakulni az adott pasival, azt hiszem minden oké lesz már, de mindig jön valami bökkenő. Pl.: kiderül, hogy amúgy barátnője van, csak előlem rejtegette, szoknyapecér, csak szex kapcsit keres, a világ másik végén él, vagy egyáltalán nem is vagyunk egy hullámhosszon, vagy csak meg akar dugni, legutóbb pedig fél év ismerkedés után a srác bejelentette, hogy csak a barátom akar lenni (pedig olyan jeleket adott, hogy többet szeretne..). Egyszóval olyan embereket fogok ki, aki komolytalan, vagy szimplán hülyének néz, de leesik neki, hogy nem most jöttem le a falvédőről.

Más hasonló cipőben? Vagy csak rajtam ül átok?



2014. szept. 29. 15:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Csak 3 levelet kaptam, szóval senki sem rohamozott le.
2014. szept. 29. 17:25
 12/13 anonim ***** válasza:
Mert még mindig azt várjátok hogy a férfi kezdeményezzen és keressen. Ha valaki tetszik miért nem kezdeményezel te? Írhatnál nekem is. Hány éves vagy merre laksz?
2014. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem egész életemben nem sikerült normális csajt kifogni, szóval min csodálkozol?
2014. szept. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!