Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Akarsz hozzád illő személyt...

Akarsz hozzád illő személyt találni? Itt a megoldás (! )?

Figyelt kérdés

Írd le maximum 10 kulcsszóban,hogy te milyen vagy utána,pedig,hogy kivel ismerkednél szívesen.


Pl.: Én: intelligens,sportos...

Ő: aranyos,kedves....



A köszöneteket privátban fogadom a fantasztikus ötletemért! ::P :D



2014. okt. 2. 22:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

ja, varjal, elbasztam, a 9es vagyok, ujra

az en az nyilvan marad, az o:szep, okos, alacsony, vad az agyban lady az utcan, huseges, szereti a zenem. hit me :D

2014. okt. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Csak egy megjegyzés még : kösz,hogy írtatok , mindenkinek megy a zöld kéz természetesen :)

Amúgy azért írtam ki,mert hiszem,hogy egyszerűen is mehetne itt az ismerkedés,ha nyílt lapokkal játszana mindenki. Nah remélem minél többeknek összejön!:)

2014. okt. 2. 22:35
 13/25 anonim ***** válasza:
18%

Kiírom, hogy BMW és máris lepontoztok? Sok irigy gáci... Nem a kocsmában meg a tv/gép előtt kell egész nap ülni és akkor vinnétek valamire. És nem, nem hullott az ölembe, meg kellett érte dolgoznom, amíg a korosztályom jól szórakozott, addig én hajtottam. Irigy gácik.

Tisztelet a kivételnek.

2014. okt. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
mi itt a lenyeg?
2014. okt. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Az,hogy mindenki egyértelműen körülírja magát (így más nagyvonalakban el tudja dönteni,hogy bejövős-e vagy sem) és fordítva. Ha szimpi valaki és megfeleltek a kritériumainak , írjatok neki privit! :)


És igen kort és nemet is írjunk!:D

2014. okt. 2. 22:50
 16/25 anonim ***** válasza:
71%

én: imádom a csokit

ő: CSOKI

hm ja, asszem ennyi a lényeg :D

20/l

(ja, és képzeljétek nem vagyok kövér :D)

2014. okt. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:

csúnya vagyok, de nagyon...a barátnőm is annak tart...de mégis van barátnőm :D

ki érti ezt. -.- :D

2014. okt. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Kérdező te nagyon ostoba vagy, de ne szívd mellre...

1. az emberek túlnyomó része nem tudja körülírni magát, mert olyanokat képzel magáról ami nem is igaz.

2. szerinted néhány kulcsszó alapján bárki is ráír a másikra akinek van némi ész a fejében?

2014. okt. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Én pl. határozottam körül tudom magam írni és szerintem mások is. És pl. nálam nem jöhet olyan lány szóba , aki kövér vagy nem elég laza vagy pedig nem tartja magát aranyosnak . Szóval miért is ne működne? Ez lenne a lényeg,hogy már a legelején ki tudja mindenki szűrni a buktatótkat , aztán még azok jöhetnek később is , de legalább el lehet indulni normálisan.
2014. okt. 2. 23:03
 20/25 anonim ***** válasza:

ő: elnéző

én : kicsit kötekedő :D


18L. nah,ez tutira szimpi mindenkinek (vagy nem :D) de őszinte

2014. okt. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!