Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismerkedtem tegnap egy...

Megismerkedtem tegnap egy lánnyal, nagyon tetszik, de van egy bökkenő (? )

Figyelt kérdés

Azt kell rólam tudni, hogy szegény családban nevelkedek, nagyon szerény körülmények között, minden pénz elmegy tanítatásra (bátyám doktoriját csinálja gépészmérnökin, nővérem msc, én most kezdem az egyetemet)

És ez a lány, aki nagyon tetszik,nagyon gazdag családban nevelkedik, kb minden országban járt már, mindenhonnan van fényképe facebookján, láttam a házukat, hát az kész palota....tuti bejövők neki, ezt éreztette is, de ez az anyagi különbség nagyon visszatart, mit gondoltok erről, nagyon szégyelleném magam :(


2014. okt. 5. 10:14
1 2
 11/20 anonim válasza:
hogy alakul a dolog ?
2014. okt. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
pénteken találkozunk, és nem megy el szórakozni, hanem elmegyünk sétálgatni, remélem nem lesz annyira rossz idő este, meg eszünk egy jót :D
2014. okt. 7. 19:50
 13/20 A kérdező kommentje:

Azt hiszem szerelmes vagyok :D azt mondta, hogy szeretne velem még talizni, nagyon jól érezte magát... Búcsúzónál láttam rajta, hogy akarna puszit adni, de gondolkozik rajta, hogy adjon-e.... És megerősítettem, hogy szükségemvan arra a puszira :D

Most nagyon fel vagyok dobva, gyönyörű lány belsőről nem is beszélve ( ami nekem fontosabb) nem gondoltam volna soha, hogy egy ilyen gyönyörű lány utalgat majd nekem, hogy szeretne még randizni velem :D

2014. okt. 10. 19:41
 14/20 anonim ***** válasza:

# 13


Örülök a jó hírnek, köszi, hogy megosztottad velünk. :-)


(Szerintem sokan szurkoltad neked innen velem együtt a hozzászólók és az olvasók közül.)

2014. okt. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszi :D lehet szükség lesz még szurkolásra :D
2014. okt. 10. 20:08
 16/20 anonim válasza:
Gratula csak igy tovabb :-) 👍
2014. okt. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Kedden újabb randi... Lesz 3 óránk együtt lenni, szeretnék csókot, de én egy beszari alak vagyok, aki sose mert még csókolozni :s szóval most tessék szurkolni nekem! :D most van rá igazán szükségem, na meg pár tanácsot is szívesen fogadok :D
2014. okt. 12. 22:25
 18/20 A kérdező kommentje:
Csók késni fog sajna :( nem volt rá pillanat/alkalom :(
2014. okt. 14. 18:03
 19/20 anonim ***** válasza:
azóta mi a helyzet? :)
2015. márc. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Abszolút nyert ügyed van, bármikor lekaphatod, és most valamit jól jegyez meg egy életre MINDEN PILLANAT ALKALMAS, olyan hogy tökéletes pillanat olyan nincsen, mivel minden pillanat tökéletes.

Sok sikert :)

2015. márc. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!