Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szórakozóhelyen van értelme...

Szórakozóhelyen van értelme úgy csajozni, hogy nem tudok táncolni?

Figyelt kérdés
Külsővel nincs gond, csak az a fránya tánc... beszélgetni nem lehet a zajtól, szóval nem igazán tudom hogy van e értelme egyáltalán próbálkozni.
2014. okt. 6. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Tudsz kettőt balra kettő meg jobbra lépni? A lányok nagy része már akkor tudja, h dugna-e veled mielőtt megszólalsz vagy tánctudást villantanál.
2014. okt. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja, de ha csak csetlik-botlik, hiába úgy néz ki mint brad pitt, körberöhögik. fel kell venni az ütemet, és megy minden magától. ha ez nem megy, kerüld, mert kiszúrják.
2014. okt. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ők se tudnak nyugi, az ide-oda dülöngélés a parketten egymásra támaszkodva, mert máskülönben összeesnének ha jól tudom nem nevezhető táncnak, csak nagy jóindulattal és 4 korsó sör után.
2014. okt. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán, egyszerűen veszett rosszul érzem magam a parketten és mindig azt érzem h nézik a bénázásom, nem tudom elengedni magam... :/
2014. okt. 6. 16:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a zenével van gondod? én voltam 1x discoba, de már az 1. óra után úgy éreztem, hogy menekülnöm kell onnan (még utána 2,5 órát szenvedtettek!!) Viszont máshol, ahol régebbi disco számok voltak, esetleg lehetett lassúzni is, ott nem volt gond, fel tudtam venni a ritmust. A mostani "zenéknél" még a mosógép is jobban tudja tartani az adott frekvenciát, engem kifejezetten zavar...
2014. okt. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na ettől aztán tényleg nem kell tartanod! :)

Az ott táncoló /?/ srácok 100 %-a totálisan botlábú, és még akkor is azok, ha meg vannak róla győződve, hogy Ők a "parkett ördögei". :D

2014. okt. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!