Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy pasi, szerintem...

Tetszik egy pasi, szerintem én is neki, de nem mutatja ki, csak gyerekesen viselkedik. Kérdés lent?

Figyelt kérdés
Ő 25 éves, én 21, egy buliban ismerkedtünk meg, közös társaságban. Már történtek köztünk dolgok, az első alkalmon kívül mindig én csókoltam meg, stb, utána már őt se kellett félteni, csak lépni nem mer szerintem. Amúgy csak piszkálódik, csipkelődik, mint az oviban. Annyira nem tudom mit kellene tennem, nem akarok mindig én próbálkozni nála, de ő félénk, vagy én nem is tudom, nem az a fajta, aki meghódítja a csajokat. Mit tegyek szerintetek? Próbáltam már vele erről beszélni, de mindig csak hárít meg viccelődik és nem tudom mit akarhat. Látom én hogy tetszem neki, valamennyire legalábbis biztosan, de miért csinálhatja ezt?

2014. szept. 26. 13:46
 1/3 csabika1971 ***** válasza:

Mert ahogy leírod, agyilag ő még gyerek.

Lehet még az életben nője sem volt, és ezért ilyen bátortalan. De az is lehet rosszabb esetben (meg ne sértődj), hogy a ha nincs ló jó a szamár is esetében vagy. És ezért nem startol rád, mert vacillál hátra lesz jobb is.

2014. szept. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem sértődök meg, erre is gondoltam :( Mondjuk suliból is kísért már haza, buliból is kísért már haza hajnalban, úgy hogy tudta, hogy nem lesz semmi, ez talán vigasztal, hogy ha így állna hozzá, akkor ezeket miért tette volna? Bár lehet csak potyázni akart....
2014. szept. 26. 14:23
 3/3 csabika1971 ***** válasza:

Igen, sajnálom ezt tartom a legvalószínűbbnek. Mert ha akarna téged akkor fel is vállalna, foglalkozna és törődne veled. Nem teszi = nem igazán érdekled.

És ha vulgáris akarok lenni, arra meg jó vagy, hogy legalább nem saját magának kell kiverni.

2014. szept. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!