Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy az idősebb...

Miért van az, hogy az idősebb pasik akarnak tőlem vmit?

Figyelt kérdés
22 vagyok, és sajnos azt veszem észre, hogy az én korosztályom béliek nem nagyon nyitnak, kezdeményeznek vagyis egyáltalán nem akarnak tőlem kapcsolatot vagy még csak ismerkedést sem tesznek. Ezzel szemben a 35 fölötti férfiak teljesen az ellentettjük. Ez minek tudható be? Szimplán annyi, hogy egy 30-40-es pasi már megállapodna és kinőtt a csajozásból, ezért gondol komolyabb dolgokra?

2014. okt. 10. 15:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
066Apollyon330, csak nem te vagy az aki használt tárgynak nevezte a volt barátnőit egy másik kérdésnél? :D ügyeletes bunkó..
2014. okt. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nekem az jutott eszembe, hogy idősebbnek tűnsz a korodnál, illetve érettebbnek, komolyabbnak. Talán ezért van ez.
2014. okt. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

de sokat tud valaki.....

egy "rossz" ?? vicc volt,különben sem ismerted egyiket sem! engem meg főleg,szóval bújj vissza a csiga házba.

2014. okt. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
MIndegy hány éves a lány, lényegében egy se olyan amilyet én kerestem eddig, tényleg csak dugásra jók a csajok, sajnos a személyiségük pocsék...
2014. okt. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
066Apollyon330! Most már vicc?? Persze, biztos én is ezt mondanám. Amúgy viccnek ritka sz.r. De te más kérdéseknél is "vicces gyerek" vagy általában.
2014. okt. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
hmmm de sokat tudsz, mégis keveset,de azt előszeretettel hangoztatod úgy látom. :).
2014. okt. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Én is szivesen dugnék 18 éveseket! Bírnám ha a számra ülne egy.....
2015. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 KJUsul ***** válasza:

Egy nő, ha nem tök hülye, kb 5 perc alatt ki tudja szűrni, hogy az illető csak dugni akar-e vagy komolyabbat. 40-es pasiként engem például hidegen hagynak az egy éjszakás kalandok, családot szeretnék és igazi otthont, szerető, hűséges társat. Nem igazán érdekel, hogy az most 18 vagy 38 éves lesz-e.


Az én korosztályomban 35-45 között, már a legtöbb nő családos vagy elvált, akinek szintén gyerekei vannak, és örül, hogy végre kirepültek a gyerekek, esze ágában sincs új családot alapítani. Vagy egyszerűen csak ótvaros r:::nc tele nemibetegséggel akkor inkább megdöglök egyedül...

2015. jún. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!