Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti hogy tudtok ismerkedni...

Ti hogy tudtok ismerkedni munka mellett?

Figyelt kérdés
Naponta 2 óra szabadidőm van. Havonta egyszer járok szórakozni és ez így lehetetlennek tűnik :| csak én vagyok így ezzel? 20/F

2014. okt. 11. 22:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Melóban. :DD
2014. okt. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
40%
Nincs szükségem rá. (Prosti vagyok.)
2014. okt. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
#2 légyszi majd üzend meg hány privit kaptál :') csak puszta kiváncsiság
2014. okt. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Az első jól mondta, melóban is lehet ismerkedni. Illetve, ha nem félsz a lányoktól, akkor munkába menet/onnan hazafelé menet is megszólíthatsz lányokat, hogy mondjuk meló után találkozhattok.
2014. okt. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Munkahelyen vagy pl. itt.
2014. okt. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
én napi 6 órát dolgozok(hivatalosan+néha becsúszik egy kis túlóra de azzal együtt se haladja meg a 8 órát) és én így sem tudok ismerkedni. igaz nem is nagyon van hozzá kedvem, de reményeim szerint nemsokára belefogok egy szabadidős tevékenységbe ami leköti a figyelmem.
2014. okt. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Hát nemtom, én 8,5 órát vagyok benn mindennap, mégis mindig van kivel dugni.


Pedig sem gazdag nem vagyok sem jóképü sem sportos.


Mondjuk Pesten élek meg neten probálkozom, de azt sem oylan intenzitással, mint kéne. Meg eljárok hétvégén 1x, nem kell pénzt költeni sem, max ruhatárra, aztán ismerek meg lányokat...mondjuk igaz, hogy a 99%-ból nem lesz semmi.


Nekem pl az ismerkedés olyan szinten nem megy, hogy barátnőm legyen. Mert oké, hogy vannak szedett vetett nőim, akikkel dughatok, de az nem jó egy idő után :/

2014. okt. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
# 3 aki itt ír rá, kép nélkül, és nem a beszámolók-on keres magának, az menthetetlen eset, nem hiszem, hogy ilyen létezik
2014. okt. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
a prostiknak is kell a szeretet, ugyhogy sok prostinak van pasija is. Én is jártam már kvával, mondjuk én nem tudtam, hogy ezzel csinálja a pénzt.
2014. okt. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Jobbára sehogy. Napi 12 óra meló, és anyagilag még így is összébb kell húzzam a nadrágszíjat, törlesztések, rezsi, szülőkön segítek. Ja és azt meg kell gondoljam, hogy itthonra egyetlen doboz sört vehetek-e, mert nem biztos, hogy hó végére marad.


Egy nő? Arra sem lenne pénzem, hogy szinte egy nyamvadt kólára elhívjam.

2014. okt. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!