Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti hogy tudtok ismerkedni...

Ti hogy tudtok ismerkedni munka mellett?

Figyelt kérdés
Naponta 2 óra szabadidőm van. Havonta egyszer járok szórakozni és ez így lehetetlennek tűnik :| csak én vagyok így ezzel? 20/F

2014. okt. 11. 22:24
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Velem ugyanez van. Így én főleg neten, vagy netes alkalmazásokon ismerkedem, aminek a legnagyobb részéből csak szex lesz, ami elég szomorú, de egyszerűen nincs idő többre a mai világban, pedig igényem az lenne rá. Hétvégére pedig annyira elfáradok, hogy nincs erőm kimozdulni. Kezdek elkeseredni. L/24
2014. okt. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

"a prostiknak is kell a szeretet, ugyhogy sok prostinak van pasija is. Én is jártam már kvával, mondjuk én nem tudtam, hogy ezzel csinálja a pénzt."


Kérdés, hogy ők mit értenek a szeretet alatt, mert nem hiszem hogy azt, amit a párkapcsolatban. Hiszen akkor inkább éheznének, minthogy más pasival lefeküdjenek, miközben van valakijük.

2014. okt. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
29%

ha lány vagy, akkor szex csak azért lesz a max, amit el tudsz érni, mert hozzád képest jobb pasikat akarsz, akiknek meg te csak szexre vagy jó.


nyilván ha gyérebb pasit vállalnál be, az szeretgetne meg minden, lehozná neked a csillagokat is, de hát neked meg az nem kell, mert nem "jópasi"


Na, hát akkor meg edd meg amit főztél és ne a világot hibáztasd.

2014. okt. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

a prostik totál ugy tekintenek a foglalkozásukra, mint más a munkájára. Nekik ebből van a megélhetés, megteszik amit kell, hogy megkapják a pénzt.


Meg amugy is, elég kékpirulás felfogás, hogy a szerelem-szex-házasság az egy és ugyanazon dolog...És bár nap mint nap az orrod előtt van, hogy ezek teljesen különválasztható dolgok, CSAK AZÉRT SE kezeled igy, mert hát nem ezt nevelték beléd, hanem a tündérmeséket.


Szóval a prostinak igen is kellett a szeretet, meg hogy valakit csak a személye miatt szeretgethessen, és ne a pénz miatt.

2014. okt. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
én pl mosz azért ülök itthon, mert bár elmehetnék egyedül a városba és csajozhatnék, csak az elmult években nagyon fájdalmas modon rá kellett jönnöm, hogy az éjszakai ismerkedést nem nekem találták ki, ugyanis a lányok azért járnak bulizni, hogy hátha valami jóképü sráccal szexelhetnek is. Tehát a magamfajta gyér fizikumu egyedeknek nincs leosztva a lap iylen téren.
2014. okt. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Kérd meg munkatársad hogy hozza be a b. Nőjét és csapj le arra :)
2014. okt. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Az hogy korán reggel lányokkal ismerkedjek utazás közben az nem tartom jó ötletnek eléggé bevannak feszülve reggel O.o az internetes ismerkedés az sztem nonszensz.. én probáltam de bnőre van és lessz is igényem nem kvára... egyébként utolsónak írom hogy a csajozàs nem teljesen fizikum függő vannak olyan szórakozóhelyek is ahol inteligensebb emberek vannak még ha drágább is és lehet rendesen is ismerkedni nemcsak nonverbálisan.. :D
2014. okt. 11. 23:08
 18/24 anonim ***** válasza:
kamu
2014. okt. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Mármint mi a kamu?
2014. okt. 11. 23:17
 20/24 anonim ***** válasza:
az, hogy létezne olyan hely a világon, ahol csak vézna külső elég lenne ahhoz, hogy szexi nője legyen az embernek
2014. okt. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!