Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti hogy tudtok ismerkedni...

Ti hogy tudtok ismerkedni munka mellett?

Figyelt kérdés
Naponta 2 óra szabadidőm van. Havonta egyszer járok szórakozni és ez így lehetetlennek tűnik :| csak én vagyok így ezzel? 20/F

2014. okt. 11. 22:24
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Szóval a prostinak igen is kellett a szeretet, meg hogy valakit csak a személye miatt szeretgethessen, és ne a pénz miatt."


Én úgy gondolom, hogy a prostikból az alapvető emberi erkölcsi tulajdonságok kihaltak. Mégis milyen ember az, aki a pénz miatt áruba bocsájtja a testét, hogy aztán mindenféle férfi mindenféle dolgot csináljon vele? Hagyjuk már ezt a megélhetés-kamu szöveget. Egyszerűen büdös nekik a munka. Más asszonyok elmennek takarítani, vagy a gyárba dolgozni. Vannak olyan emberek is, akik a munka mellett még tanulnak. Dehát ugye a prostiknak könnyebb azt csinálni amit, minthogy tisztességes asszony módjára éljenek. Nekem ne akard beadni, hogy nekik kell a szeretet, mégis milyen szeretet, az, hogy reggel együtt kávéznak a sráccal, este meg összefeküdnek mindenkivel, aki kitesz eléjük egy 5000-est. Marhaság az egész. A prostikkal kapcsolatba hozni a szeretetet, nem más, mint a szeretetnek a meggyalázása.

2014. okt. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Hát lehet nem. De szerintem azis fontos hogy az ember előtudja adni magát. Lehetsz te akármilyen izmos ha 0 szókincsed van, meg semmi értelmes érdeklődési köröd. De ez csak az en velemenyem Bár szexi csaj alatt olyan lanyokat ertesz akinek csak a kulso fontos akk az ugy off :S
2014. okt. 11. 23:25
 23/24 anonim ***** válasza:

na hát idefigyelj! A prosti, akivel jártam, az olyan volt, hogy mikor megtudta, hogy kirugtak a munkahelyemről, akkor kb 1 óra alatt már csengetett is nálam, hozott csokit, meg ott aludt velem.


meg simogatott, hogy "ne légy szomi, kicsifiú"


Meg én sokat balhézom anyámékkal, és akkor is vigasztalt sokat.


Ja és ő dolgozik is 3 napot rendes munkahelyen, ezért is tudott megtéveszteni, hogy sokáig nem tünt fel, hogy ő prosti.

2014. okt. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

ja és neki ilyen 75 eur volt egy óra.


persze volt oylan ismerőse aki meg minden pénzét elverte, amit összekefélt...


meg olyan kollégája is volt, aki meg a pasijának fizette a tandiját egyetemen, a pasija meg hálából verte, meg elitta a pénzt, meg hát az iskolába se sürün járt be. Ja meg a csajnál lakott ingyen.

2014. okt. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!