Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kedves férfiak, akiknek nincs...

Kedves férfiak, akiknek nincs diplomájuk! Van köztetek olyan, akinek nem lesz kisebbségi komlexusa, ha diplomás/egyetemista csajjal randizik?

Figyelt kérdés

(Tudodom, tudom, a diplomához nem osztanak pénzt, de most abszolút nem ez a kérdés lényege, kérek mindenkit, maradjunk a témánál.)


Valahogy azt érzem, hallom másoktól,hogy bármely nem értelmiségi pasi ha nálaképzettebb lánnyal ismerkedik, előbb utóbb szép kis kisebbségi komplexust növeszt, ami kib.szott idegesítő tud lenni.

Ha nem egyetemistákkal ismerkedem, előbb utóbb mindig csúnya vége van a dolognak. Ha egy srác leszólít buliban/fesztiválon/utcán..stb, általában adok esélyt, de amint megtudják, hogy orvosira járok, az önbizalmuk igencsak megcsappan.. Nincs problémám a nem értelmiségiekkel, köztük is vannak értelmesek/idióták ugyanúgy, mint a diplomások közt, de abban szinte mind hibádzik, hogy nem képes jól kezelni, ha a párja képzettebb nála.

EZ LEGINKÁBB A PASIKRA IGAZ.

Diplomás pasinak sokszor van nem diplomás barátnője, de ez fordítva nagyon ritka.

Szóval srácok, valóban ennyire komplexusosak vagytok? Nekem már kezd egy pöppet tele lenni ezzel a támával a hócipőm.


Őszinte válaszokat várnék! :)


2014. okt. 17. 19:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, kellene? :D
2014. okt. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak, akiket ez frusztrál, mert ugye régen a férfi tartotta el a nőt. Engem pl nem zavarna, igaz, hogy én is egyetemre járok, de egyenlőre csak 2 évesre, nem tudom még, hogy tovább fogok-e menni diplomára. :)
2014. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén megmondom, hogy engem egyáltalán nem zavarna, ha a barátnőm diplomás, vagy éppen egyetemre járna. Az se nagyon zavarna, ha többet keresne, mint én. Most akasszam fel miatta magam vagy mi? Inkább örülnék neki, hogy ő sikeres (nem mintha én ne lehetnék az), legalább még több mindenre futná.
2014. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%

Én tudom magamról, hogy viszonylag tájékozott és értelmes vagyok, tehát egyáltalán nem érezném magam kevesebbnek. Pedig még érettségim sincs. Azt el tudom képzelni, hogy ha a lányon észrevenném, hogy emiatt elment tőlem a kedve, akkor csalódott és szomorú lennék, hogy ilyen formaság miatt letesz rólam, de nem érezném kevesebbnek magam nála.

23/F

2014. okt. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem az "Értelmiségi" hölgyeknek van komplexusuk! Amit azután rávetítenek a párjukra!

Persze, tisztelet a kivételeknek!

2014. okt. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

Áh nem:)

Mivel csak 8 általánosom van, meg egy Okj-m, ezért még esélyt sem adna egy diplomás nő:D

2014. okt. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Eddig minden barátnőmnek volt vagy lett diplomája.

soha nem zavart, és őket sem zavarta, hogy nekem nincs.


Értelmes , érett gondolkodású embereknél nincs ezzel gond-

2014. okt. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
Engem zavarna nagyon, sokkal kevesebbnek érezném magam mellette. Mivel közel jártam a diploma megszerzéséhez, de az utolsó félévekben megfutamodtam az iskolától és a felelősségtől, így nehezen tudnám elviselni, ha a páromnak diplomája lenne. Nem tudom legyőzni ezt a félelmemet már évek óta, ez van.
2014. okt. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
46%
Valószínűleg engem is zavarna előbb utóbb. Jövőre kezdeném a fősulit ha felvesznek. Most úgy érzem, hogy felsőfokú végzettség nélkül nem tudok olyan munkát szerezni amivel később biztosítani tudnék egy normális életminőséget a családomnak.Tisztában vagyok azzal is hogy sok diplomás nem kap szakmájában munkát és ezért lénytelenek kevesebbel beérni.Egy jó kapcsolatban ugye a felek egyenlőek. Nem tudnám magamat egyenlőnek érezni a másik féllel ha teszem azt a fizetésem 2-3x keresné, még akkor sem ha ez számára semmiféle problémát nem jelentene.
2014. okt. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna. Nem a papírjai miatt jönnék össze vele.

Amúgy tudom nem ide tartozik, de diploma nélkül többet keresek mint sok diplomás.

2014. okt. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!