Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Idosebb pasi tetszik SOS!?

Idosebb pasi tetszik SOS!?

Figyelt kérdés
edzesen megismertem egy idosebb pasit. 24 vagyok. o 35-40 koruli. mind a ketten imadjuk ezt a sportot, es jok vagyunk benne. amikor epp hogy csak latasbol ismertem ot a konditerembol, elkezdett beszelgetni velem, aztan elkezdett nekem es MASOKNAK a szemem elott arrol aradozni, hogy mennyire jo vagyok a sportba, aztan mar olyat is mondott nagyon hogy szep vagyok osszefogott hajjal, nem sok nonek all jol. vagy meglat, es mosolyogva kitarja mindket karjat mintha at akarna olelni. figyeli az edzesemet, motival amikor latja hogy szuksegem van ra. allandoan mosolyog nez, es finoman ketertelmuen bokol. soha nem ment ennel tovabb, es azt hiszem pont a korkulonbseg miatt nem. az a tipikus jo lelku ember. en viszont idokozben teljesen belezugtam. nem mutatom ki fele', nem vagyok nyomulos fajta, es a korkulonbseg a nagyobb gond. mit tegyek?? felejtsem el vagy mutassam ki hogy kozeledhet? soha ezelott nem tetszett idosebb pasi, nagyon furcsan erzem magam.
2014. okt. 18. 03:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Hmmmm érdekes .érdekes ,de nincs ehez kicsit már késő? vagy netán korán?


Na jó poént félre téve szerintem ,ha tényleg erős késztetést érzel ,h jobban megismerd ezt az arcot illetve közelebb kerülj hozzá nagyon nincs mit veszítened.Egy próbát megér persze előfordulhat ,h ő egyáltalán nem gondol bele mélyebben ebbe a dologba azon kívül ,h tetszel neki vagy épp eltud veled dumálgatni stb talán pont a kor miatt is..vagy netán mert nem kap túlságosan sok visszajelzést.Szerintem a korkülönbséggel semmi gáz nincs.Jól érzed a társaságában magad? Eltudsz vele beszélgetni? Akkor első körben ez nem jelent túl nagy gondot.Szerintem először próbálj vele egy kicsit privátabb intimebb beszélgetésbe keveredni ha adott rá a lehetőség ő hogy áll ehez a dologhoz mármint kor sat sat...ismerd meg jobban.

2014. okt. 18. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sima ügy!

Engedd közeledni

Viszont ne légy naív! Tudd, hogy ebben a korban már feleség, és gyerekek is benne lehetnek...

2014. okt. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én közelednék a hejedben ha edzeni jártok akkor biztos eltud majd lógni néha egy pár pásztor órára

lehet vele lesz a legjobb szexpartid

huzzál bele

2014. okt. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézd, dicséri a kinézeted, dicséri a teljesítményed, ölelő gesztust tesz, motivál edzésben, állandóan mosolyog, szemkontaktust tart és kétértelmű bókokat tesz. Ezt mind te írtad. Ebből szinte lehetetlen elrontanod, ez minden, csak nem SOS kategória. :-)


"felejtsem el vagy..." - Egyedül ez zavar kérdező. Bele vagy zúgva, szeretnéd ha összejönnétek, erre felveted, hogy elfelejtsed-e.

2014. okt. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azert vetem fel hogy felejtsem e el mivel joval idosebb nalam. talan nem mukodne a dolog vagy ahogy mas is irta mivan ha felesege is van. de igazabol nincs mit vesztenem, igazatok van. azt hiszem en is kuldok par ketertelmu jelet :) aztan ugyis meglatom mit akar tolem
2014. okt. 20. 00:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgyis bekrepál hamarosan, nem erőltetném ;-)
2014. nov. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!