Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 16-18 év körüli fiúk/lányok,...

JohniDaren kérdése:

16-18 év körüli fiúk/lányok, titeket mennyire zavar ha ismerkedésnél kiderül a másik félről, hogy dohányzik?

Figyelt kérdés

És mondjuk milyen mértékű dohányzás az amit még elviseltek? Ha nektek ez nem tetszene, képesek lennétek csak ezért nem találkozni többet a másikkal?

(Nemet és kort is írjatok, légyszi!)



2014. okt. 19. 19:45
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Mindenki, aki hasznosan válaszolt, annak ment a zöld pacsi! :)


Amúgy én nem dohányzom, csak érdekelt, hogy áll ezzel a témával az én generációm.

2014. okt. 20. 18:23
 22/27 anonim válasza:

17/Fiú vagyok. Igen engem nagyon zavar!

Sajnos anyukám és körülettem még jó páran dohányoznak... nincsenek tekintettel rám... ami nem jó főleg azért mert tüdő beteg vagyok... és gyakran mikor érzem a cigi füstnek azt a bűzét fáj tőle a tüdőm ...

2014. okt. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
45%
eddig mind lettette a cigit miattam
2014. okt. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
19F, engem nem zavarna, merthogy énis dohányzom, habár ha napi 1 doboznál többet szív, az már gáz, az már nem azért csinálja mert szereti. Amúgy aki csak azért elítél valakit, mert dohányzik, az nagyon sok jóból ki fog maradni szerintem (úgy értem nekem van pár olyan dohányos barátom, akiket nagyon örülök, hogy megismertem, remek emberek.)
2014. okt. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Hát engem eléggé zavarna, ugyanis nem akarok meghalni a tüdőráktól! (nem csak a cigizőknek veszélyes a cigaretta, a körülötte lévők szervezetébe is bekerülhet a füst)
2016. febr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Ha egy dohányos odajön hozzám, és rám lehel, elhányom magam.

Akkor is, ha előtte 3 lépéssel elnyomja a cigit.

Áporodott, több napos dohányszag árad belőle mindenhonnan. Olyan, mint egy hamutartó.

Buszon van alkalmam megtapasztalni elégszer.

2016. febr. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Én azért nem szeretném, hogy dohányozzon, mert ha tetszik egy lány félteném. Akkor már ott van bennem hogy szeretem stb. Félted attól, hogy tönkre teszi magát. Egyébként meg lesz@rom ki hogyan és mikor dohányzik. Csak a partnerem ne tegye. Azon kívül nincs bajom a dohányosokkal ha nem az arcomba fújják a füstöt.
2017. okt. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!