Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 16-18 év körüli fiúk/lányok,...

JohniDaren kérdése:

16-18 év körüli fiúk/lányok, titeket mennyire zavar ha ismerkedésnél kiderül a másik félről, hogy dohányzik?

Figyelt kérdés

És mondjuk milyen mértékű dohányzás az amit még elviseltek? Ha nektek ez nem tetszene, képesek lennétek csak ezért nem találkozni többet a másikkal?

(Nemet és kort is írjatok, légyszi!)



2014. okt. 19. 19:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Igen, határozottan zavar. Max napi 1 szálat viselnék el, ellenkező, ellenkező esetben nem jönnék vele össze, max barátság, de ahhoz is nagyon jónak kell lennie.


18F

2014. okt. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Mi a franc ez az általános dohányutálat? Miért, emberek, miért?! :D
2014. okt. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
76%

1-es vagyok.

Drága 12-nek: Az lelkileg nem épp ember, aki bármi ilyesmihez nyúl. A néhai italozgatással nincs bajom, de mint minden függőség (amibe a dohányzás is beletartozik), valami okból kifolyólag alakul ki. Vagy egy kis hülye volt, hogy hagyta magát megvezetni és menőnek hiszi ezt a szervezetkárosító rossz szokást, vagy kell neki valamiféle nyugtató. A szüleimnek így van. Illetve büdös. Ennyi. Szerintem nem normális, ha valaki olyat csinál, ami tudja, hogy károsítja magát.

2014. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
És ha valaki nem azért szívja, mert függő, vagy menő, hanem mert szereti a dohány ízét?
2014. okt. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Ott van. Az ne, normális, ha valaki olyat csinál, amiről tudja, hogy károsítja magát. Ez erősen szélésőséges példa, de azért nem fogom levágni az ujjamat, mert szeretem a fém pengéket...
2014. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
nem* szélsőséges*
2014. okt. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Lel, akkor ne igyunk üdítőt, ne igyunk alkoholt, ne nézzünk tv-t, ne használjunk számítógépet?:D

Végül, mindenki maga dönti el mivel öli meg magát, ki iszik, ki tv-t néz, ki autót vezet:D

De ez már teljesen más téma, szóval szép estét mindenkinek!

2014. okt. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Én már jobban utálom az ilyen cigiszidó álszenteket, mint magukat a dohányzókat. Manapság már mindenki űz napi szinten káros tevékenységeket, akár akar akár nem.

Én nem dohányzom, mert nincs kedvem, de ha az adott lány akar, akkor hát tegye. Ezért elküldeni valakit jó nagy baromság. Büdös, ez tény, de meg lehet kérni rá, hogy előtted ne cigizzen, meg mielőtt találkoztok mellőzze. Nem nagy dolog...

2014. okt. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Köszönöm, utolsó, én voltam az a paraszt aki eddig a "cigisek" pártját fogta, de azt hiszem, te tökéletesen leírtad a lényeget! :)
2014. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:

Ha napi pár szálat szív (5-8), az még nem zavar. De mondjuk ha már elszív egy dobozzal naponta, és nem bír ki néhány órát sem cigi nélkül, akkor zavar.


22F

2014. okt. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!