Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most komolyan csak en vagyok...

Most komolyan csak en vagyok ilyen szerencsetlen :/?

Figyelt kérdés

Most komolyan hol lehet ismerkedni???

Szeretnek talalni vegre egy nornalis atlagos kinezetu sracot!

En mar probaltam mindenhol de sehol sem sikerult.

A problemam az h nem mernek odajonni a sracok :/ :(


2014. okt. 20. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj oda te hozzájuk!
2014. okt. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
En meg az a regi vagasu csaj vagyok akiert azert kicsit harcolni kell
2014. okt. 20. 13:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így gondolkodtam, mint te, hogy a fiúknak kell odajönni. Hát úgy nem lett barátom. Aztán egyszer én kezdeményeztem és 10 hónapja együttvagyunk. Szóval megéri odamenni. Ez nem azt jelenti, hogy utána könnyen kell adnod magad.
2014. okt. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem csak te vagy ebben a helyzetben... Azt hiszem, jó páran vagyunk így:( Pedig én igazán igyekszem:) Sokáig eljártam ide-oda (jó, mostanában már nem), társkeresőkön is próbálkoztam (igaz, abból is elegem lett), de semmi:S Mondjuk én sem vagyok egy könnyű eset, "első látásra" típus vagyok, és ha nincs meg az a bizonyos szikra...

De nem adom fel, egyszer csak összejön:)

2014. okt. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves Régivágású Kérdező, publikus hogy hány éves vagy?
2014. okt. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
23
2014. okt. 20. 22:24
 7/7 anonim ***** válasza:
járj el közösségekbe ahol megismerkedhetsz fiúkkal. Például, templomba, vagy népitánc csoportba, ezek kisebb közösségek, és könnyebb ismerkedni.Vannak hobby klubbok, kiránduló csoportok, ott is lehet ismerkedni. Főiskolán , egyetemen .
2014. okt. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!