Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Alacsony-vékony kisfiús srác...

Alacsony-vékony kisfiús srác vagyok, az gáz, ha megtetszettem egy 10 éves csajnak és járni akar velem?

Figyelt kérdés
Végülis egymáshoz illenén, de ezért már tuti pedomacinak fognak nevezni, szerintetetk mit tegyek? Ha lenne lány, aki idősebb és neki kellenék járnék vele, de valahogy így is csak a 13-14 éveseket érdeklem vagy még őket sem, annyira kisfiús vagyok, hogy még a felnőttek is kisfiúznak meg mindig sokkal fiatalabbnak szoktak nézni. Ez úgy látom nem igzaán jön be a lányoknak, akik mindg nagy darab magas idősebbnek kinéző srácokra buknak, persze jogosan.
2014. okt. 22. 22:58
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de az, hogy egy 10 éves lánnyal.. Inkább csak koptassa a padot és csinálja meg a háziját :DDD amúgy meg szerintem emiatt ne aggódj, hogy alacsony vagy. Nekem személy szerint egy férfi arca fontosabb, minthogy milyen magas stb. de ha már ilyen 150 cm alatt vagy, akkor az már tényleg kicsit gáz :/ ugrálj sokat, meg sportolj :)
2016. febr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!