Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit lehet ilyen helyzetben...

Mit lehet ilyen helyzetben csinálni? 22L

Figyelt kérdés
Van egy jó ismerősöm. Tetszem neki egyébként, nekem is ő, csapta is a szelet sokáig. Van barátnője, nem ismerem csak látásból. Szerintem féltékeny rám. Próbálja mutatni, hogy az övé a srác...illetve bámul engem, többször észrevettem. Mi a fenét csináljak ilyen helyzetben? Pedig ha tudná, hogy a pasija milyen 'jó fiú'...
2014. okt. 26. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szabad vagyok,majd én szórakoztatlak és leszek a párod, a csaj lehet hogy nekedmegy,ha ramesz a pasijára!
2014. okt. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem kéne a palijára ráizgulni,és akkor béke lenne.
2014. okt. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De zavaros,nem ismerem,féltékeny,stb.....
2014. okt. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk r*hadtul egy szóval se írtam, hogy rá másztam, de mindegy. A pasija, a haverom járt utánnam. Nem mindegy...
2014. okt. 26. 14:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Igazad van kérdező, elnézést kérek, az 1-es vagyok!

Közös a baráti Körötök?

2014. okt. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem. Nem messze egymastol dolgozunk, igy gyakran osszefutunk. Mindig oda-oda jott hozzam beszelgetni. Utana ossze is jartunk, persze csak beszelgettunk, de lejott, hogy tobbet szererne...Valoszinu a baratnoje eddig nem tudta, hogy mi kapcsolatban allunk. Latszik, hogy nem tetszik neki, megerzi az ilyesmit az ember. Mondjuk az meg eleg kellemetlen, mindenkinek van maganszferaja, illene tisztelni. Kulonben meg akar meg is kotheti a haveromat...sokat er az ilyesmi...
2014. okt. 26. 14:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Hm,lehet unja a bnőjetôle és Te jobban tetszel neki,én nem ítéllek el ezért!
2014. okt. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom. En nem is csinaltam semmit, ha felhozta a dolgok haritottam, vagy csak hagytam...pedig tetszik. :/
2014. okt. 26. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!