Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg vannak még ilyen...

Tényleg vannak még ilyen pasik? Vagy valami nincs rendben?

Figyelt kérdés

1 hete ismerkedünk egy sráccal, nagyon szépen alakulgat a dolog köztünk, viszont furcsállom, hogy ő nem hozott fel eddig semmilyen szexuális jellegű témát, de még csak vicc szinten sem. Nagyon értelmes, korához képest igen érett, viselkedését tekintve udvarias, humoros, ahogy tapasztalom romantikusabb hajlamú. 20 éves. Eddigi kapcsolatairól sem beszélt eddig, így én sem hoztam fel. Úgy érzem akármilyen jókat beszélgethetünk, fizikailag mégis távolságtartó. Eddig a maximum, hogy mikor puszival köszönünk közelebb mer lépni, szinte összesimulósan, és olyankor hozzáér a karomhoz vagy derekamhoz.

Ezek alapján szerintetek ő ilyen visszafogott típus, aki udvariasan nem akar a közepébe csapni, vagy félénk, vagy miért ilyen?

Igazából nem érzem ezt problémának, sőt, tetszik hogy ilyen, de közben motoszkál bennem, hogy vajon ő miért nem olyan "rámenős" mint manapság a pasik nagy része?


2014. okt. 28. 02:23
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Koszi a válaszokat!


Megismerkedesunket tekintve, kb mafel hónapja mar köszöni viszonyban voltunk, mert jarogat a munkahelyemre, de sosem beszéltünk, aztán. Aztán ugy alakult, hogy kisebb társaságban elkezdtünk beszélgetni. Ő akkor tudta meg, hogy,mar egy ideje nem vagyunk,egyutt volt barátommal. Elkezdett egyre tobbet jonni, vagy epp sokaig maradni, felvett facebookra, ott is folyton beszélgettünk..

Mostanra biztos vagyok benne, hogy nem kihasználni akar, mert annyira figyelmes, hogy ezt képtelenség megjátszani.

Mikor legutobb találkoztunk, váratlanul adtam az arcára egy puszit es zavarja jott :) azota tobbszor is említette, hogy milyen jol esett neki es reméli megismétlem meg sokszor. Nagyon aranyos srac, nem találkoztam meg hozza hasonlóval...

2014. okt. 29. 01:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!