Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak még olyan nők akik...

Vannak még olyan nők akik nagyon jól néznek ki, nem a bulizás a és a pénzszórás a hobbyjuk, hanem szerelemre, romantikára vágynak, normál értékrenddel?

Figyelt kérdés
2014. okt. 29. 08:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. De hidd el fogsz találni majd ellenpéldát is, mert akad. Csak sajnos tényleg több a felszínes pénzéhes ember manapság...
2014. okt. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
56%

Vannak. Csak kérdés, hogy szinglik-e? :)

Én személy szerint azért nem tartom magam bomba nőnek, de minden reális megfontolás alapján is jól nézek ki. Ha bulizni megyek, az inkább a szűkebb baráti társasággal, valakinél összejövünk, és inkább együtt vagyunk, úgy szórakozunk (most is mentünk Ausztriába 4 napra, az X-box elengedhetetlen kellék volt). Szerelemre és romantikára vágyom, és szerintem az értékrendemmel sincs gond. És sok hozzám hasonló lányt ismerek.


Egyikünk sem egyedülálló. És én úgy kb 17 éves korom óta nem is voltam az szinte soha. Úgy gondolom, hogy van remény neked is, és a sorstársaidnak is, csak jókor kell lenni jó helyen. Mert bizony vagyunk így egy páran, de nyilvánvalóan ha szórakozóhelyeken próbáltok ismerkedni, nem ezt a kategóriát fogjátok találni, hanem a bulizósat. Így persze könnyű általánosítani, csak a minta nem lesz reprezentatív.


22/L

2014. okt. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
47%

84%-osnak írom:

Képzeld, a múltkor egy chat oldalon csevegtem egy csajjal, rátért a beszélgetésben arra, hogy van-e autóm, így kiderült, hogy nincs, és szó nélkül lelépett...

Máskor meg másik csajjal volt olyan, hogy azért lépett ki, mert én nem vagyok bulizós... Sok ilyen tapasztalatom volt élőben is.

2014. okt. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Azért is írtam ki a kérdést mert ebbe a szemét világba az igaz őszinte érzések kezdenek kínálni!Nagyon titka,ezért nincs most se senkim,mert felszines kapcsolatokra nincs szükségem!
2014. okt. 29. 09:21
 15/26 A kérdező kommentje:
Javitas :Kezdenek kihalni
2014. okt. 29. 09:22
 16/26 anonim ***** válasza:
36%
Értem, és ezt megértem. Tényleg vannak ilyen nők. De pasiban is volt olyan, hogy egyedulálló voltam még, és fogtam magam, felmentem beszélgetni különböző oldalakra. Megkérdezték azt hogy albérletben lakom-e, mondtam hogy igen. Erre az volt a válasz, hogy az nem jó, mert ha összejönnénk, és összeköltöznénk, akkor havi szinten neki is fizetnie kellene bele... Na most felvetődik a kérdés: ha saját lakásban élek, akkor nem kellene a rezsit fizetni? De tudnék még én is írni példákat, hogy milyen férfiakba is botlottam. :) Tehát akárhogy is nézzük, egyik nem képviselői sem ártatlanok, van ilyen is, olyan is... A 24 éves 84%os voltam. :D
2014. okt. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
47%
Az albérletes példára reagálok: Azt nem tudjátok megérteni, lányok, hogy sok srác nem azért akar magának barátnőt, hogy fizethesse az adósságait, márpedig, ha nem költöztök össze, milyen alapon várnád el a pasitól, hogy segítsen neked anyagilag? Ebbe az országba a pasik se keresnek ám jól...
2014. okt. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Kérlek ne vitatkozzatok,sok ffi nem keres 20ezret maradjunk annyiban,sokan 100ezerből kell hogy, megeljenek
2014. okt. 29. 09:30
 19/26 anonim ***** válasza:
57%
Félreértesz, bár lehet én írtam le hülyén a szitut. A pasi már azzal indított, hogy ha összejönnénk, és az albérletben élnénk, akkor neki is bele kellene fizetnie. Én pedig visszakérdeztem, hogy ha saját lakásom lenne, és oda költözne be mellém, akkor talán nem kellene rezsit fizetni? Megmondta kerek perec, ő olyan nőt keres, akinek saját lakása van, nem pedig albérletben kell élni. No kérem, nők felé is vannak ám ilyen anyagias elvárások. De én erre azt mondom, hogy akkor inkább maradok egyedül, minthogy én tartsak el egy pasit. Ha már együtt élek valakivel, akkor a háztartás és az életvitel is közös...(jelenleg sem lakom egyedül, mindent közösen oldunk meg a párommal, és őt nem zavarta hogy albérletben kell majd velem laknia, és az sem, hogy közösen kell állni a fizetnivalókat). Mivel nem vagyok élősködő típus, ezért engem zavarna egy élősködő pasi...
2014. okt. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Ja és hozzátenném, a lényeg kimaradt: a pasi akkor volt 25 éves, én akkor még csak 20. Én dolgoztam suli mellett, hogy ne keljen anyámékkal eltartatnom magam, ( pesten nem olcsó mulatság albérletben élni, bár már szerintem sehol sem) ő otthon élt, gazdag szülőkkel, kisujját sem mozdította semmiért, éjjelente pókerezett, nappal aludt...
2014. okt. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!